Přerov nad síly osmnáctky

(28.05.2018) Starší dorostenci doma překvapivě prohráli s Přerovem 1:4. Latochovi se v první půli podařil vstřelit vedoucí gól, ale hosté dokázali skóre otočit ve svůj prospěch už v prvním poločase.

27.kolo, neděle 27.5.2018
1:4
(1:2)
1. FC Přerov
Branky: 12. Jan Latocha (1:0), 35. Jiří Skopal (1:1), 31. Robin Gerold (1:2), 57. Tomáš Malenda (1:3), 72. Tomáš Malenda (1:4). Rozhodčí: Ondřej Cieslar - Aleš Potiorek, Petr Machala. Žluté karty: Jan Latocha - Jan Lenoch.
FK Fotbal Třinec: David Wojciuch - Marek Godfryd, Jakub Walek (62. Dominik Horňák), Filip Lukosz, Kryštof Kluz, Dominik Bičaník, Vojtěch Cieslar (67. Ondřej Kisza), Filip Stančík, Filip Szotkowski, Jan Latocha, Denis Nieslanik. Trenér: Václav Bruk.
1. FC Přerov: Jan Dytrych - Jan Masný (76. Jakub Vančura), Viktor Kocian, Květoslav Kučera, Lukáš Krejčíř, Matěj Votava, Jiří Skopal, Robin Gerold, Jan Lenoch, Petr Bundil, Tomáš Malenda (79. Filip Raška). Trenér: Petr Bogdaň.
Počet diváků: 50

Václav Bruk, trenér FK FOTBAL TŘINEC

„První poločas nebyl z naší strany špatný, ale neproměnil jsme šance a po hrubých chybách jsme inkasovali. Po gólu na 1:3 se utkání už jen dohrávalo.“