Mladší žáci v závěru zdolali Karvinou

(10.05.2018) Nejmladší žáci sehráli na Borku s Karvinou velice vyrovnané utkání, které až minutu před koncem rozhodl střelou z pokutového kopu Filip Čmiel.

29.kolo, středa 9.5.2018
4:3
MFK OKD Karviná
Branky: 4. Trong Tuan Ngoc Nguyen (1:0), 9. Petr Čmiel (2:0), 52. Matěj Michejda (2:1), 64. Pavel Kačor (z penalty, 2:2), 68. Ondřej Drobek (2:3), 83. Trong Tuan Ngoc Nguyen (3:3), 89. Filip Čmiel (z penalty, 4:3). Rozhodčí: Aleš Potiorek.
FK Fotbal Třinec: Ondřej Schovanec - Damian Jopek, Lukáš Trombik, Trong Tuan Ngoc Nguyen, Robin Krzyžanek, Marián Ballon, Martin Gaszek, Filip Čmiel, Petr Čmiel, Václav Staszko, Jan Folvarčný, Jakub Jan Nalewajka, Miroslav Murin, Filip Noga, Ondřej Brzezina, Vojtěch Broda. Trenér: Petr Hrazdílek.
MFK OKD Karviná: Matyáš Heinz - Radim Malik, Ondřej Drobek, Patrik Horváth, Viktor Stavař, Petr Prokeš, Pavel Kačor, Vojtěch Schack, Matěj Michejda, Tomáš Kijonka, Petr Hvojník, Issa Mbaye, Jan Klvaček, Daniel Foltyn. Trenér: Tomáš Červenka.
Počet diváků: 35

Petr Hrazdílek, trenér Třince

„Utkání s na jaře doposud suverénní Karvinou byl utkáním dvou odlišných poločasů. V tom prvním jsme byli lepším a mnohem nebezpečnějším týmem. Vstřelili jsme dvě branky, ale bohužel další se nám i z mnoha jiných šancí vstřelit nepodařilo. V druhé polovině zápasu Karviná zvýšila důraz, začala být fotbalovější. Hostující tým nás začal přehrávat a výsledkem byly tři obdržené branky v naší síti. Je nutno podotknout, že zaslouženě. Až poté, co jsme prohrávali, se opět naši hráči vrátili svým výkonem na své možnosti a hlavně obrovskou vůlí a taky s trochou štěstí se jim podařilo vyrovnat a brankou v poslední minutě dokonce zvítězit. Utkání by určitě více slušela remíza, neboť hosté odehráli velmi kvalitní utkání a dnes zvítězilo šťastnější mužstvo.“