Nejstarší dorost podlehl Vítkovicím

(09.05.2018) Třinečtí dorostenci v domácím prostředí nestačili na Vítkovice a prohráli s ostravským celkem 0:3.

24.kolo, sobota 5.5.2018
0:3
(0:1)
MFK Vítkovice
Branky: 37. Marek Šindler (0:1), 61. Matěj Praus (0:2), 85. Viktor Ulman (0:3). Rozhodčí: Radim Duda - Robin Toroň, Marek Chmiel. Žluté karty: Stanislav Potůček (Třinec).
FK Fotbal Třinec: David Misiorz - Roman Wilk (81. Adil Safak), Stanislav Potůček, Matouš Petružálek, Daniel Jež - Vojtěch Cieslar (70. Marek Godfryd), Andrej Ceniga, Petr Niemczyk (75. Filip Stančík), Šimon Petružálek - Jan Latocha, Denis Nieslanik. Trenér: Petr Sostřonek.
MFK Vítkovice: David Simkanič - Filip Twardzik, Rostislav Březný, Vojtěch Malysz, Tomáš Drapák, Marek Šindler (85. Marek Danyi), Denis Gregus, Matěj Praus, Patrik Firášek (60. Lukáš Tížek), Ondřej Moučka (82. Libor Pilch), Viktor Ulman. Trenér: Lubomír Adler.
Počet diváků: 40

Petr Sostřonek, trenér Třince

„V prvních 25 minutách jsme měli velkou převahu, dostávali jsme se do šancí, ale nedokázali jsme využít ani takovou, kdy jeden z útočníků šel sám na brankáře. Naopak hosté dokázali využít naše zaváhání a šli do vedení po zbytečné chybě stopera. I ve druhém poločase jsme nebyli horším mužstvem, ale nedokázali jsme naše šance znovu proměnit a tak nám to ukázal soupeř. Výsledek utkání je pro hráče po předvedeném výkonu hodně krutý.“