Devatenáctka zakončila podzim vítězně

Devatenáctka zakončila podzim vítězně

(16.11.2017) Radost z vyhraného derby včera panovala v areálu na Lesní. Třinečtí dorostenci si poradili s Baníkem Ostrava a zvítězili 4:2. Zakončili tak podzimní část Moravskoslezské dorostenecké ligy na osmé příčce se ziskem 21 bodů.

14.kolo, středa 15.11.2017
FK Fotbal Třinec
4:2
(3:1)
FC Baník Ostrava
Branky: 14. Denis Dziuba (0:1), 19. Roman Wilk (1:1), 24. Michal Kvapil (penalta, 2:1), 35. Lukáš Cienciala (penalta, 3:1), 48. Milan Urban (3:2), 55. Michal Kvapil (4:2). Rozhodčí: Filip Kotala - Přemysl Havlík, Jakub Bolec. Žluté karty: Stanislav Potůček, Michal Kvapil, Petr Novotný - Martin Krakovčík, Denis Dziuba.
FK Fotbal Třinec: David Misiorz - Roman Wilk, Daniel Jež, Stanislav Potůček, Martin Konečný - Marek Zahaluk, Filip Tatar, Matouš Petružálek (73. Andrej Ceniga), Lukáš Cienciala (86. Vojtěch Cieslar), Michal Kvapil (67. Jan Latocha), Petr Novotný (79. Šimon Petružálek). Trenér: Petr Sostřonek.
FC Baník Ostrava: Matěj Zouhar - Martin Krakovčík, Mario Kusyn, Adam Podeša, Milan Urban, Denis Dziuba, Daniel Šumbera (46. Petr Bloksch), Tomáš Magdon, Marko Stanojkovič, Tadeáš Kludka, Adam Zajíček (73. Tomáš Tůma). Trenér: Petr Mašlej.
Počet diváků: 50

Ohlasy trenérů

Petr Sostřonek, trenér Třince

„Celé utkání se hrálo oboustranně s nasazením a v pohybu. Naši hráči podali velmi zodpovědný výkon ve všech řadách a výsledek se dostavil. I když soupeř šel po brejku do vedení, kluci nesložili zbraně. Naopak zvýšili zdravě důraz, agresivitu v osobních soubojích a podařilo se jim zaslouženě otočit výsledek zápasu. V utkání opět hráči dokázali, že pokud se soustředí a dodrží určité taktické pokyny jsou schopni hrát velmi dobrý fotbal.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Junioři v generálce remizovali

Třinecká juniorka na závěr letní přípravy sehrála divoký zápas s opavskou devatenáctkou a v utkání bohatém na góly remizovala 3:3.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál