Čtrnáctka porazila první tým tabulky

Čtrnáctka porazila první tým tabulky

(04.05.2017) S chutí a nasazením se podařilo našim starším žákům porazit lídra soutěžní tabulky Přerov 2:1. Vítězství posunulo třineckou čtrnáctku na pátou příčku tabulky a jen jeden bod ztrácí na třetí Šumperk.

15.kolo, středa 3.5.2017
1. FC Přerov
1:2
(0:2)
FK Fotbal Třinec
Branky: 5. a 22. Adam Zabystrzan (0:1, 0:2), 50. Michal Novák (1:2). Rozhodčí: Michal Pospíšil - Martin Kouřílek, Ladislav Kundrát.
1. FC Přerov: Filip Václavíček (36. Vít Vyňuchal) - Tomáš Vařecha, Vítězslav Cetkovský (41. Michal Novák), Milan Kyas (41. Jan Štěpánek), Matěj Kytlica, Petr Vožda (67. Antonín Vencel), Dan Štěpánek (61. Radoslav Obrtel), Adam Kocian (55. David Bělka), David Mlčoch, Hynek Caletka, Patrik Martinec. Trenér: Roman Smékal.
FK Fotbal Třinec: Daniel Kulig - David Heczko, Vojtěch Kaniok (69. Ondřej Mrózek), Filip Trombik, Dominik Sikora, Martin Nieslanik, Jiří Ondryhal, Filip Pollák, Petr Rusz (63. Szymon Sabela), Matúš Kultan, Adam Zabystrzan. Trenér: Ivan Martinčík.
Počet diváků: 30

Ohlasy trenérů

Ivan Martinčík, trenér Třince

„Ze zápasu s prvním týmem tabulky jsem měl trochu obavy, ale chlapci nás mile překvapili. Dokázali si, že pokud nastoupí s chutí, tak mohou porazit kohokoliv. Od začátku byli důrazní a rychlejší v řešení herních situacích. Podařilo se jim proměnit hned první svou šanci v branku. Kluci na hřišti doslova lítali a byla radost koučovat toto utkání.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Sezóna v číslech: Útočníci

V poslední části ohlédnutí za sezónou se podíváme do útočných řad. Tam působila trojice Václav Juřena, René Dedič a Petr Hošek.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál