U12 | Šumperk - Třinec

U12 | Šumperk - Třinec

(15.08.2016) Výborný vstup do ligové soutěže SpSM U12 SEVER zaznamenali naši nejmladší fotbalisté, kteří v prvním odehraném kole zvítězili na půdě Šumperka vysokým rozdílem 8:1.

2.kolo, sobota 13.8.2016
Šumperk
1:8
FK Fotbal Třinec
Branky: Nikolas Körner - 2x Gabriel Kluz, Andrej An Khanh Nguyen, Matěj Klocek, Martin Klocek, Lukáš Cvik, Patrik Liberda, Szymon Jeź. Rozhodčí: Petr Profous Bez karet.
Šumperk: Patrik Berka - Jakub Hajný, Antonín Hejtmánek, Ondřej Mikula, Vojtěch Klimek, Viktor Mádr, Nikolas Körner, Ondřej Jiroš, Petr Strapek, Filip Podhorný, Jakub Žižka. Lukáš Nedělník, Daniel Gerlich, Michael Oulehla, Jiří Halama, Jan Heřmanský. Trenér: Ladislav Václavský.
FK Fotbal Třinec: Petr Kovář - Ondřej Proboszcz, Michal Morcinek, Lukáš Cvik, Szymon Jeź, Filip Kisza, Matěj Klocek, Patrik Liberda, Martin Klocek, Ondřej Kotas, Patrik Pieter. Šimon Galia, Jakub Wojnar, Gabriel Kluz, Andrej An Khanh Nguyen. Trenér: Tomáš Věneček.
Počet diváků: 50

Komentář k zápasu

Zápas se odehrál na hlavním stadionu v Šumperku za deštivého počasí. Déšť však naší dvanáctce přinesl štěstí.

Poprvé v tomto ročníku si mladí hráči museli zvyknout na nově sestavenou herní dobu 3 x 30 minut. I přesto prokázali svou skvělou připravenost do soutěže.

Domácí tým Šumperka, ačkoliv disponoval v utkání velmi širokým kádrem, nezachytil úvod zápasu a po brankách Nguena a Matěje Klocka Třinec vedl už 2:0.

Ve druhé třetině převzali otěže zápasu domácí hráči, ale jen na chvíli. Přestože naráželi na skvěle pracující obranu a výborně chytajícího gólmana Kováře, snížili v 50. minutě na 1:2. Třinečtí se však okamžitě vzchopili a bleskurychlou odpověď vstřelil Kluz, který zvýšil vedení Třince na 1:3.

V závěrečné třetině utkání se hrálo už jen před brankou domácích, náš tým jasně dominoval. Další branku přidal Kluz, dále se prosadili Martin Klocek, Cvik, Liberda a Jeź. Svěřenci Tomáše Věnečka a Jiřího Ročka tak vysoko deklasovali Šumperk 8:1.

Ohlasy trenérů

Tomáš Věneček, trenér Třince

„Byl to skvělý vstup naší dvanáctky do soutěže. Naši mladíci předvedli výtečný kolektivní výkon."
Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Sezóna v číslech: Útočníci

V poslední části ohlédnutí za sezónou se podíváme do útočných řad. Tam působila trojice Václav Juřena, René Dedič a Petr Hošek.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál