U15 | Tři branky od Bílovce

U15 | Tři branky od Bílovce

(17.10.2016) Patnáctku čekal v sobotním utkání jedenáctého kola zápas na trávníku Bílovce. Nedopadl však podle představ, jelikož po inkasovaných třech brankách jeli starší žáci domů s prázdnou. I přes nepříznivý výsledek se drží na čtvrté příčce v tabulce.

11.kolo, sobota 15.10.2016
Bílovec
3:0
(2:0)
FK Fotbal Třinec
Branky: 1. Martin Šubert (1:0), 10. Jan Magura (2:0), 44. Leoš Gajdošík (3:0). Rozhodčí: Jozef Slaminka - Martin Pavlásek, Nikola Andrýsek.
Bílovec: Ardian Bega - Ivo Kovács (57. Vojtěch Juřík), Martin Rovenský, Miroslav Synek, Vítek Hendrych (63. Viktor Sedlák), Leoš Gajdošík, Martin Šubert, Tadeáš Balhar, Jakub Kubáček (49. Kryštof Polášek), Jan Magura, Radim Buš. Trenér: Roman Šubert.
FK Fotbal Třinec: Daniel Kulig - Matteo Burgo, Daniel Ryszavy, Damian Žabka, Jan Szarzec, Maroš Štafen, Pavel Rusz, David Szuscik, Samuel Ligocki (62. Tomáš Lamacz), Adam Lasota, Michael Safak. Trenér: Jan Laslop.
Počet diváků: 25

Ohlasy trenérů

Jan Laslop, trenér Třince

„V Bílovci nám vůbec nevyšel vstup do utkání. Po půl minutě hry a po hrubé chybě jsme poprvé inkasovali. V desáté minutě to bylo již o dvě branky, když přišla další hrubka v obraně. Poté se hra vyrovnala, začali jsme si vytvářet šance, bohužel se nám však kontaktní branku vstřelit nepodařilo. Do druhého poločasu jsme vstoupili mnohem aktivněji, soupeře jsme dostali pod tlak. Šance jsme ale neproměnili a naopak soupeř z rychlého protiútoku zvýšil na konečných 3:0. Zápas rozhodly opět individuální chyby našich hráčů v obranné činnosti, za které dostáváme velmi laciné branky.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Na úvod přípravy remíza

Fotbal na oslavách zakončení školního roku v polském Puńcowie zhruba tisícovce diváků gól nenabídl. Třinecký tým bojoval a s účastníkem kvalifikace Evropské ligy remizoval.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál