Ptejte se: Patrik Siegl

Ptejte se: Patrik SieglPrvní hostem offline rozhovoru je zkušený univerzál Třince Patrik Siegl. Ptát se ho můžete do 2. prosince.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 10 odpovědí v této kategorii celkem.

Petr (Petr.valcik@seznam.cz - Cesky Tesin) 2.12.2010, 11:08
Nazdar Patriku, uz dlouho sleduji tvoji karieru a moc ti fandim. Jsem rad ze jsi zamiril do Trince a doufam ze tu i zustanes. Jak hodnotis pul sezony, co rikas na trenery a jak hodnotis kemp ktery byl po skonceni sezony, nasel jsi tam potencionalni posily? Diky a preji mnoho uspechu

Odpověď:
Děkuji, že sleduješ mojí kariéru. Myslím si, že začátek sezóny v podobě prvních pěti zápasů nebyl podle představ, ale zlomilo se to pohárem ve Vítkovicích a od té doby si myslím, že tu půl sezónu můžeme hodnotit kladně, nehledě na to, že jsou opravdu čtyři body ztráty na druhé místo. Všichni trenéři, co za mě působili určitě mužstvu dali každý něco a tak to určitě ve fotbale funguje. Myslím si, že pro mě to bylo z určitého důvodu plus, protože jsem byl zraněný v sezóně, moc jsem toho nenahrál, ale na druhou stránku si myslím, že někteří kluci toho měli za půl sezóny už dost, takže bych řekl, že ty zápasy nevyzněly až tak jak by jsme si všichni představovali i když se ze čtyř zápasů tři vyhrály. A jestli jsem našel potencionální posily? Možná ten Mrázek, který dal v posledním zápase tři góly a u Georga jde vidět, že je to technický fotbalista, tak mu dávám také kladné šance. Děkuji moc za zaslané otázky a doufám, že se budeme vídat v Třinci na fotbale a bojovat spolu o postup.
Gorol 2.12.2010, 00:08
Dobrý den Patriku, mám na Vás několik otázek: 1) Jak se Vám líbí Třinec? 2) O Třinci se říká, že tady je jen smrad a špína z železáren, co jste si o něm myslel před příchodem Vy a co si myslíte nyní? 3) Kdo je největší bavič v třinecké kabině a jaká historka Vám utkvěla v hlavě? 4) Chcete v Třinci zůstat? 5) Vy dokážete hrát téměč na každém postu, na jakém se Vám hraje nejlépe? Děkuji za odpovědi.

Odpověď:
1) Určitě jsem prošel kus světa a viděl jsem hezčí města, než je Třinec, ať už v Rakousku nebo Německu, ale myslím si, že nemám problém si zvyknout kdekoliv, takže i v Třinci. 2) Samozřejmě jsem věděl do čeho jdu, ale už jsem psal, nemám s tím problém a místní lidé jsou na tento život už určitě zvyklí a problém jim to taky nedělá. 3) Myslím si, že určitě Franta Hanus, protože ten jak něco provodí, tak se směje kabina ještě hodinu potom. Historek bylo určitě několik, ale ty rozebírat nebudu (smích). 4) Nebránil bych se tomu. 5) Určitě většinu kariéry jsem hrál na postu středního záložníka, takže asi tento post je pro mě ideální, ale nemám absolutní problém zaskočit na kterémkoliv postu, ať už v záloze nebo obraně.
Pavel Brůna 2.12.2010, 00:03
Ahoj Patriku, jaké šance dáváš Třinci na postup do 1. ligy? (odhadem v procentech). Díky za odpověď a přeju ti hodně štěstí.

Odpověď:
Aspirantů na postup je samozřejmě hodně, jarní část bude ještě dlouhá, ale budeme se snažit o co nejlepší výsledky. Když bychom se dostali na přední příčky, které by zaručovaly postup, určitě by jsme se tomu nebránili. Vidím to na sedmdesát procent pro postup.
Datelwody92 (Třinec) 29.11.2010, 19:06
Zdravím Patriku... Jaké šance dáváš tomu, že příští sezonu tady na lesní přivítáme někoho ze silné trojky Brno,Slávie,Baník....

Odpověď:
Já doufám, že se se všemi třemi uvidíme příští rok v první lize, protože nevěřím, že někdo z této trojice spadne.
dAc3nT (krapivin@seznam.cz - Žižkov!!!!!!!!!!!) 29.11.2010, 18:40
Ahoj Patriku.Kdo tipuješ na postup v letošním roce a kdo podle tebe spadne s G-ligy díky za odpověd.FKVŽ1903

Odpověď:
Myslím si, že jeden kandidát je u mě Dukla Praha, která má tradici a o to druhé místo se popere minimálně pět mužstev a doufám, že mezi nimi bude i Třinec. I když to nikomu nepřeji, tak si myslím, že prvním kandidátem na sestup je Ústí nad Labem a potom bych nechtěl tipovat, protože je tam namočených docela dost manšaftů, které budou muset docela dost na jaře zabojovat o to, aby toho černého Petra na jaře neměli.
PALOŠ (BUZASPAVEL@SEZNAM.CZ - TRINEC) 29.11.2010, 18:37
Ahoj Patriku,ptal bych se na ty stejné otázky co už tady figuruji.Jinak přeji bezurazovou zimní pauzu a na jaře JEDEME DÁL

Odpověď:
Mockrát děkuji.
Fanskokos (daniel.kokos.sniegon@email.cz - Třinec) 29.11.2010, 12:31
Zdar Sigi!!!
1)Co říkáš na krizi Brna?
2)Co říkáš na čas výkopu domácích zápasů v 10:15 hod?
3)Jak se ti líbí Třinečtí fanoušci?
4)S kterým hráčem v Třinci vycházíš nejlíp?
5)Co nový trenér Lubomír Luhový jak se ti spolupracuje?
6)Co zdravotní stav už jsi zcela fit?
7)Šťastné a veselé přeji tobě a celé tvé rodině,hlavně zdraví a na jaře se uvidíme snad!

Odpověď:
1) Samozřejmě mě to mrzí, protože ač jsem Olomoučák, tak mám srdce v Brně, kde jsem deset let hrával a jsem skoro v každodenním kontaktu, ať už s hráči nebo funkcionáři Brna a tuto situaci s nimi probírám. Mrzí mě to opravdu hodně, ale doufám, že se z toho Brňáci dostanou. 2) Já jsem na to nebyl nikdy zvyklý, akorát když se hrávalo jednou za rok na Žižkově, ale nějakým způsobem to neřeším. 3) Absolutně nemám s třineckými fanoušky žádný problém, myslím si, že dělají pro třinecký fotbal to co mohou a určitě jim můžu za všechny hráče poděkovat a doufám, že nám pomohou i na jaře. 4) Určitě se všema. Nemám problém s někým nevycházet a prozatím za těch půl roku co jsem tady, si myslím, že je tady dobrá parta a vycházím opravdu se všema. 5) Po jeho příchodu a výsledcích, které udělal si myslím, že je to trenér, který určitě má mužstvu co dát a hlavně je to trenér, který vyvíjí tlak na kombinační fotbal do ofenzívy a to si myslím, že je obrovské plus pro naše mužstvo. 6) Hodně se to zlepšilo, trénuji už naplno, ale tlak v třísle ještě cítím, tak doufám, že to bude do ledna absolutně v pořádku. 7) Mockrát děkuji i za rodinu.
Kamil (Vendryně) 28.11.2010, 23:49
Ahoj Patriku, mám na tebe několik otázek:
1) Na jaký zápas nejraději vzpomínáš?
2) Pamatuješ si svou premiéru mezi žáky?
3) Co říkáš na kauzu kolem korupční aféry z utkání Olomouc - Bohemians Střížkov?
4) Jaký je rozdíl mezi českým a rakouským fotbalem?
5) Co je nejlepší v třineckém klubu a co tě naopak tady štve?

Odpověď:
1) Asi na dva, jeden z dávné doby, v devadesátých letech za Zbrojovku Brno doma proti Slavii Praha, kdy zápas skončil 1:1 a Lužánky byly vyprodané. Na tribunách se tísnilo 45 tisíc diváků. Druhý zápas je z minulého roku v Rakousku, derby proti Sturmu Graz za Kapfenberg, který skončil výsledkem 3:3 před vyprodaným hledištěm, kde jsem dal gól měsíce. 2) Ne. 3) Absolutně do toho nevidím a ani se touto kauzou nějakým způsobem nezaobírám. 4) Na to už jsem odpovídal. 5) Zatím mě překvapila parta v kabině, která je výborná a to si myslím, že je základ úspěchu, aby všichni táhli za jeden provaz. A co mě štve to jsou moje dvě neproměněné penalty proti Znojmu a moje dlouhodobé zranění.
ambush (kohut.tom@centrum.cz - F-M|Třinec) 28.11.2010, 10:16
Zdravím Patriku, podzim nebyl vinou zranění z Vaší strany asi povedený, jak vidíte další působení u nás? a poté co jste poznal úroveň 2 ligy jak ji porovnávate s rakouskou soutěží a kde vidíte Třinec po jarní části? Díky a ať se daří

Odpověď:
Určitě z mojí strany byl kvůli zranění nepovedený. Mrzí mě to, ale život někdy zranění přináší a s tím se musíme smířit. Zatím je to v jednání, ale určitě bych se přikláněl k tomu, abych tu zůstal, protože si myslím, že je tady silný kádr, který může hrát o přední příčky. Rakouská a druhá česká liga se srovnat určitě nedá, druhá česká je víc bojovnější a běhavější, naopak rakouská je víc techničtější a myslím si, že i ofenzivnější, padá v ní hodně gólů a je to pro diváky atraktivnější. A to si myslím, že u nás v druhé, ani v první lize není.
Petr (Třinec) 28.11.2010, 00:33
Dobrý den Patriku, jak se vám líbí v Třinci? Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Já si myslím, že po životní stránce je to úplně v pohodě, akorát ta fotbalová se mi skrz zranění nepovedla. Půl roku hodnotím padesát na padesát.
Další stránky
1>>
Aktuální články
 
 

2. kolo MOL Cupu i s Třincem v osudí

Postup je doma! Naši fotbalisté po čtyřech porážkách vybojovali první vítězství. V pohárovém utkání zdolali účastníka MSFL Jiskru Rýmařov 1:0 a postoupili do 2. kola.

 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál
Odehráno v 17:00
SK Jiskra Rýmařov
FK Fotbal Třinec