Hlavní stránka mládeže

Vybrat sezónu

Tři body v úvodu sezóny

čt 16.8., Jana Zipserová | Po těžké první půli se domácí zmátořili a nepolevili. Do druhého poločasu vstoupili s odhodláním vyhrát. Velkou zásluhu na výhře Třince nese Jakub Lysek. Ten vstřelil obě branky a tím svému týmu zajistil výhru. celý článek »

Devatenáctka doma zvítězila

čt 16.8., Jana Zipserová | Svěřenci trenéra Vladimíra Veselého se popasovali s fotbalisty z kulturního centra Valašska na výbornou. Rozhodně o sportovní podívanou plnou akcí nebylo nouze. Ani přes vyloučení soupeřova hráče neměl Třinec zcela vyhráno a ukořistěné tři body si musel tvrdě vybojovat. celý článek »

Mládežnické kategorie se utkaly s kvalitními soupeři

út 7.8., Jana Zipserová | Další týden přípravných utkání odehrála třinecká mládež. Na hřišti jak domácí, tak hostující týmy předvedly své kvality. Vysoké tempo, parádní góly, kombinační akce i přednosti jednotlivců. To vše bylo v průběhu odehraných utkání možno k vidění. celý článek »

Chci se probojovat do národního týmu, přeje si Matteo Burgo

po 6.8., Jana Zipserová | Mezi nejlepší české fotbalisty do šestnácti let patří i třinecký hráč Matteo Burgo. Na konci července se zúčastnil Memoriálu Františka Harašty. Svými výkony potěšil nejen diváky, ale i spoluhráče a trenéry. celý článek »

Výsledky třineckých žáků a dorostu

út 31.7., Jana Zipserová | Průběh minulého týdne byl pro třinecké fotbalisty plný přípravných utkání. Žáci s dorostem soupeře nešetřili a soupeř nešetřil je. Týmy nechali na hřišti maximum. celý článek »

Jarní část nebyla natolik úspěšná jako podzimní

út 24.7., Jana Zipserová | Martin Zbončák konstruktivně zhodnotil jarní část sezóny. Jeho svěřenci v závěrečném zúčtování soutěže mladšího dorostu skončili na deváté příčce. celý článek »

Další stránky
123456>>
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál