Hlavní stránka mládeže

Vybrat sezónu

Mladší přípravky v Hranicích

st 20.6., Jana Zipserová | Dvě kategorie z nejmladší přípravky se zúčastnili kvalitně obsazeného turnaje v Hranicích. Všichni svěřenci svých fotbalových trenérů předvedli skvělé výkony a za ně si vysloužili nejen pochvaly, ale někteří také medaile. celý článek »

Nejmladší přípravka má zlato

út 19.6., Jana Zipserová | Poslední turnaj sezóny pro benjamínky přípravky dopadl na výbornou, když si přivezli z Českého Těšína zlato. Během skvělých výkonů je potleskem doprovázeli i fanoušci z řad soupeře. celý článek »

Z Olomouce přivezli tři body

út 19.6., Jana Zipserová | Dvanáctka ukázala své kvality i v posledním utkání. Až na pár chybiček, které soupeř neprominul a gólově potrestal, zápas kontrolovali třinečtí hráči. Svěřenci Petra Hrazdílka zakončili sezónu čtvrtou výhrou v řadě a v umístili se v těsném závěsu za Opavou na krásném druhém místě soutěže. celý článek »

Třináctka rozstřílela Olomouc

po 18.6., Jana Zipserová | Krásné vítězství si z Olomouce přivezli starší žáci. Soupeř se zmohl pouze na odezvu v úvodu a závěru utkání. Ostatním částem zápasu vévodila třinecká třináctka pod vedením trenéra Jana Syrového a po zásluze se umístila na druhé příčce konečné tabulky. celý článek »

Sedmnáctka prohrála se Zlínem

po 18.6., Jana Zipserová | Mladší dorost závěrečné utkání na domácím trávníku prohrál. Hosté potrestali dvě individuální chyby Třineckých a zaslouženě vyvezli ze slezského města tři body. Svěřenci trenéra Martina Zbončáka i přes prohru skončili na celkovém devátém místě. celý článek »

Devatenáctka uhrála pouze bod

po 18.6., Jana Zipserová | Utkání staršího dorostu nedopadlo dle představ domácího týmu. Zlín si vytvářel více šancí, ve kterých však často ztroskotal na výborném brankáři Kubíkovi. Třinec se v závěru první půle dostal po gólu Potůčka do vedení, ale nadějný výsledek nedotáhl do konce a remizoval 1:1. celý článek »

Další stránky
123456>>
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál