Výměna na trase Třinec - Znojmo

Výměna na trase Třinec - Znojmo

(10.01.2017) Šimon Šumbera, ofenzivní záložník ze Znojma, je první zimní posilou našeho celku. Do Třince přichází z jihu Moravy v rámci výměny za Jakuba Teplého.

Šimon Šumbera se narodil 5. ledna 1991 ve Zlíně. První fotbalové krůčky zahájil ve Zborovicích, do většího fotbalu se propracoval jako desetiletý, když přestoupil do Kroměříže. Mezi profesionály začal hrát ve Zlíně, kde okusil druhou nejvyšší soutěž. Prvoligový dres oblékl až v brněnské Zbrojovce, za kterou odehrál 17 utkání a vstřelil jeden gól.

Poslední dva ročníky druhé nejvyšší soutěže strávil ve Znojmě. V loňské sezóně nasbíral v pětadvaceti zápasech osm gólů. Na podzim se trefil pouze dvakrát, proto všichni pevně věříme, že v Třinci naváže na střeleckou formu z loňského ročníku.


Šimon Šumbera (střílející hráč).

Zároveň bychom rádi poděkovali za odvedené služby Jakubovi Teplému, který do Třince přišel v létě roku 2015 a v našem dresu odehrál 22 druholigových utkání, ve kterých nastřílel pět gólů. Nechť se mu daří v novém působišti.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Představení druholigového týmu

Třinecký kádr se pomalu uzavírá. V závěru minulého týdne proběhlo focení před startem nového ročníku druhé nejvyšší soutěže. V tomto složení vyběhne náš tým v neděli do duelu v Českých Budějovicích.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál