Přípravka na soustředění

Přípravka na soustředění

(16.03.2017) Druhou polovinu minulého týdne strávila starší přípravka do desíti let na zimním soustředění ve Smilovicích. Od středy do pátku se usídlili mladí hráči se svými trenéry ve Sportcentru Smilovice.

V místním sportovním areálu nalezlo mužstvo vše, co k přípravě potřebovalo. Nejdůležitější byla možnost využití krytých prostor.

Tréninkové jednotky probíhaly dvoufázově v hale. Do tréninku se zapojila i profesionální fitness trenérka Kateřina Žabková, která přišla klukům ukázat i jiná cvičení než jen s míčem. Ve volném čase měli chlapci možnost výběru různých dalších aktivit jako třeba stolní tenis nebo bowling.

„Své svěřence bychom chtěli pochválit za výbornou aktivitu při trénincích , chování a vzornou reprezentaci třineckého klubu,“ vzkázalo trenérské trio Klimek, Michalek a Polok.

Video ze soustředění

Fotografie ze soustředění

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Remíza na závěr sezóny

Sezóna 2017/2018 je již minulostí. Název klubu FK FOTBAL TŘINEC se nachází na pátém místě Fortuna národní ligy. Definitivně o tom rozhodlo poslední kolo, ve kterém naši fotbalisté remizovali s Varnsdorfem 2:2.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál