Mikk Reintam sbíral reprezentační minuty

(07.01.2018) Pětačtyřicet minut hry proti Švédsku si dnes do svého životopisu může zapsat třinecký obránce Mikk Reintam. V přátelském utkání proti Švédsku naskočil do druhého poločasu a byl u obou branek utkání. Duel mezi Švédskem a Estonskem skončil remízou 1:1.

Reintam naposledy oblékl reprezentační dres v květnu 2014, kdy nastoupil na 11 minut v přátelském utkání proti Gibraltaru. Aktuálně má na svém kontě 12 reprezentačních utkání a 720 minut.

Švédsko - Estonsko 1:1 (0:0)

Branky: 79. Kalle Holmberg - 58. Henri Anier.

Švédsko: Pontus Dahlberg - Anton Tinnerholm, Franz Brorsson (64. Sotiris Papagiannopoulos), Linus Wahlqvist (73. Kerim Mrabti), Kristoffer Olsson, Gustaf Nilsson (73. Kalle Holmberg), Joel Andersson, Joakim Nilsson, Robert Gojani, Jiloan Hamar, Jordan Larsson (64. Ken Sema).

Estonsko: Marko Meerits - Madis Vihmann, Dmitri Kruglov, Ilja Antonov (46. Mihkel Ainsalu), Martin Miller (54. Pavel Marin), Henri Anier (82. Michael Lilander), Sergej Mošnikov (54. Mark Oliver Roosnupp), Arťom Dmitrijev, Nikita Baranov (46. Mikk Reintam), Joonas Tamm, Karl Mööl (46. Trevor Elhi).