Losování 3. kola MOL Cupu

Losování 3. kola MOL Cupu

(30.08.2017) Dnes od 12 hodin proběhne v sídle FAČR v Praze los 3. kola MOL Cupu. Losovací akt bude v přímém přenosu vysílat ČT Sport.

Třinecký klub byl vložen do 2. osudí spolu s dalšími osmi druholigovými celky. Jeho soupeřem bude jeden ze 16 celků z 1. koše, kde jsou všechny prvoligové celky a Hradec Králové.

Los proběhne tak, že nejprve se nalosují soupeři mezi 1. a 3. košem, kde jsou nelicenční týmy (družstva z nižších soutěží). Týmy z ČFL, MSFL a divize budou své zápasy začínat doma.

Poté proběhne losování mezi zbylými týmy z 1. koše a celky z 2. koše. Doma bude hrát družstvo, které bude z osudí vytaženo jako první.

Úředním hracím dnem 3. kola MOL Cupu je středa 20. září. Náš celek s velkou pravděpodobností bude hrát v jiném termínu, neboť už v pátek 22. září nás čeká duel Fortuna národní ligy na hřišti Vítkovic.

Rozložení týmů do košů

1. koš: SK Slavia Praha, FC Viktoria Plzeň, AC Sparta Praha, FK Mladá Boleslav, FK Teplice, FC Fastav Zlín, FK Dukla Praha, FK Jablonec, FC Slovan Liberec, MFK Karviná, 1. FC Slovácko, Bohemians Praha 1905, FC Vysočina Jihlava, SK Sigma Olomouc, FC Baník Ostrava, FC Hradec Králové.

2. koš: 1. FK Příbram, Slezský FC Opava, FC Sellier & Bellot Vlašim, 1. SC Znojmo FK, FK Ústí nad Labem, FK Viktoria Žižkov, FC MAS Táborsko, FK FOTBAL TŘINEC, FK Baník Sokolov.

3. koš: FC Písek, TJ Sokol Živanice, SK Hanácká Slavia Kroměříž, TJ Valašské Meziříčí, 1. HFK Olomouc, FK Hodonín, TJ Jiskra Domažlice.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál