Je radost vás vidět, těšil se na Třinec trenér Zabrze

Je radost vás vidět, těšil se na Třinec trenér Zabrze

(29.06.2017) Třinečtí včera poprvé porazili čtrnáctinásobného mistra Polska a historicky nejúspěšnější klub našeho severního souseda. Náš celek byl silným týmem, což ocenil i trenér domácí družiny Marcin Brosz.

V Rybniku se hrál zajímavý fotbal. První půle patřila hráčům v modrých dresech, ve druhé už se hra vyrovnala a i Zabrzané měli několik příležitostí. „V prvním poločase jste ve hře dominovali a branky byly výsledkem lepšího pohybu hráčů na hřišti. My jsme mohli zahrozit v závěru zápasu. Měli jsme tam pár situací, které jsme při lepším dohrání mohli proměnit v gól,“ okomentoval duel trenér polského celku Marcin Brosz.

Třinec se střetl s polským velkoklubem už potřetí během dvou let a udělal si v Polsku velmi dobré jméno. „Všechny zápasy s Třincem byly na velmi dobré úrovni. Je radost vás vidět, protože vím, že zápas bude od začátku do konce tvrdý, ale férový, a zároveň bude mít kvalitní úroveň. Věřím, že i nadále budeme spolupracovat a střetávat se,“ pochvaloval si bývalý trenér ekstraklasových Gliwic nebo Kielcí.

Zabrzané skončili uplynulý ročník Nice 1. ligy na začátku června a už 14. července je čeká úvodní start Ekstraklasy. „Máme málo času. V každém tréninku, nebo v přípravném utkání, se snažíme dělat změny a zkoušet něco nového, abychom byli připraveni na premiéru proti Legii Varšava, polskému mistrovi. Bude to svátek nejen pro Zabrze, ale i okolí,“ prozradil Brosz, který po postupu prodloužil smlouvu o další dva roky.

Na rozdíl od Poláků náš tým čeká ostrý start až v neděli 30. července na hřišti Varnsdorfu. Další přípravné utkání sehraje v sobotu v Luhačovicích proti Zlínu.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál
Odehráno v 17:00
SK Jiskra Rýmařov
FK Fotbal Třinec