Burgo se střelecky podílel na druhém místě

Burgo se střelecky podílel na druhém místě

(12.06.2017) Výběr Moravskoslezského kraje do 14 let se ve dnech 29. – 31. května zúčastnil finále Mezikrajské soutěže ve Velkých Losinách. Třinecký záložník mužstva U15 Matteo Burgo se jednou vstřelenou brankou podílel na krásném druhém místě.

Ve finále mezikrajské soutěže se potkaly výběry krajů Olomouckého, Moravskoslezského, Ústeckého a Prahy, přičemž za třinecký klub jsme měli hned dvojí účast. Kromě Mattea byl na lavičce Moravskoslezského kraje trenér třinecké U15 Jan Laslop. „Kluci předvedli výborné výkony, až na druhý poločas s pražským výběrem, který nám úplně nevyšel. Matteo nastoupil ve všech zápasech a patřil k oporám týmu. Obzvlášť v posledním zápase, kdy vstřelil branku do soupeřovy sítě, byl jedním z nejlepších hráčů na hřišti,“ pochválil svého svěřence trenér Laslop.

K brance se vyjádřil i sám autor: „Vystihl jsem přihrávku krajního obránce na stopera a pak už jsem jenom běžel sám na bránu,“ sdělil radostně Matteo. „Myslím si, že turnaj byl docela povedený, až na druhý zápas s pražským výběrem, od kterých jsme to schytali po zbytečných vlastních chybách. Druhý den jsme šli do posledního zápasu s tím, že chceme skončit druzí a že chceme vyhrát. To se nám taky podařilo,“ zhodnotil finálové zápasy třinecký záložník.

Výsledky výběru Moraskoslezského kraje U14

Moravskoslezský KFS – Olomoucký KFS 3:1

Moravskoslezský KFS – Pražský KFS 1:4

Moravskoslezský KFS – Ústecký KFS 5:0 (Burgo – 1)

Foto: Albert Kotala.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál