Poděkování

Poděkování

(01.06.2018) Včera opustila naši fotbalovou rodinu vynikající marketingová pracovnice a kamarádka Lucie Trnková, která se po necelých dvou letech rozhodla vrátit do své rodné Prahy.

„Lucka tady odvedla kus kvalitní práce. Svým pozitivním přístupem velmi rychle zapadla do naší rodiny. Do fotbalu byla hodně zapálená, mnohdy stadion opouštěla jako jedna z posledních. Jménem celého klubu bych chtěl Lucce poděkovat za práci, kterou pro nás vykonala. I ona má svůj podíl na úspěšné sezóně. Přeji jí, aby ji nová práce bavila tak, jako tady u nás a cítila se šťastná,“ prohlásil generální manažer Karel Kula.

„Tímto bych chtěla všem spolupracovníkům, kolegům, obchodním partnerům i našim fotbalistům poděkovat za úžasnou příležitost proniknout do fotbalového světa a současně získat mnoho skvělých přátel. Práce v Třinci pro mě byla výbornou zkušeností na kterou budu vždy s radostí vzpomínat. Naučila jsem se spoustu věcí, které využiji nejen v pracovním, ale i v osobním životě. Velký dík patří panu Kulovi, který si mě vybral a dal mi možnost stát se součástí třinecké fotbalové rodiny,“ řekla se slzičkami v očích Lucie Trnková.

Novým zaměstnavatelem Lucie Trnkové bude Sdružení sportovních svazů České republiky.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Remíza na závěr přípravy

Dva góly a další nevyužité šance. Takový byl poslední přípravný zápas našich fotbalistů. Se slovenským Ružomberkem sehráli vyrovnanou partii a nakonec si odvezli zaslouženou remízu 1:1.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál