Trenér Jiří Neček: Fanouškům se budeme muset hodně omlouvat

Trenér Jiří Neček: Fanouškům se budeme muset hodně omlouvat

(01.04.2018) Diváci na Všesportovním stadionu v Hradci Králové byli znovu svědky gólové nadílky do třinecké sítě. Před dvěma lety votroci zvítězili 5:0, v pátečním duelu se podařilo Slezanům vstřelit aspoň jednu branku.

Zápas 20. kola Fortuna národní ligy vyplnil hokejovým fanouškům čas mezi dvěma semifinálovými duely hokejové extraligy. V třineckém kotli se tak objevila stovka hlasitě povzbuzujících fanoušků. „Byl jsem hrozně rád, ale moc radosti jsme jim neudělali. Fotbal se hraje na góly a ty dávali domácí. Budeme se jim muset hodně omlouvat,“ řekl zklamaně trenér Jiří Neček.

Třineckému lodivodovi se těžce hodnotil páteční výkon svých svěřenců. „V zápase jsme měli dvě hluchá místa, kde jsme inkasovali slepené góly. Závěrečný pátý gól už byl takovou fackou za náš výkon. Domácí zaslouženě vyhráli, protože nás předčili v bojovnosti a důrazu, navíc hráli jednoduše.“

Třinecký výkon neviděl až tak černě trenér Hradce Králové Karel Havlíček. „Pro Třinec je to krutý výsledek, protože působil dobrým dojmem. Naše hra za stavu 2:1 nevypadala vůbec dobře. Třinec nás přehrával. Chtěli jsme tam udělat střídání, naštěstí přišla penalta a vzápětí gól Fundy, kterého jsme chtěli stáhnout. Závěr utkání, stejně jako začátek, nám vyšel,“ okomentoval zápas domácí kouč.

První dva jarní zásahy zaznamenal nejlepší střelec podzimu Jan Pázler a svou letošní bilanci navýšil na 14 gólů. „Před zápasem jsem mu říkal, ať to prolomí. Už v Pardubicích jsem byl spokojený s jeho hrou. Dvakrát trefil tyč, ale byl tam, kde měl být. Dnes to snad odšpuntoval,“ věří Havlíček.

Hradečtí si na další zápas počkají až do závěru příštího týdne, kdy pocestují do Vlašimi. Třinec čeká už v úterý odložené derby utkání proti Frýdku-Místku. Zápas začne již v 15 hodin. Věříme, že na náš tým po nepovedeném utkání nezanevřete a přijdete ho povzbudit.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Informace o prodeji permanentek

V úterý 24. července odstartuje prodej permanentek na domácí zápasy FK FOTBAL TŘINEC ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE. Ceny zůstávají stejné jako v minulých letech.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál