V sobotu na přátelák

V sobotu na přátelák

(02.03.2018) Místo Frýdku-Místku k nám v sobotu dopoledne přijede celek z Ostravy. Třinecké čeká přípravné utkání proti účastníkovi Moravskoslezské fotbalové ligy FC Odra Petřkovice. Souboj odstartuje v 10:15 hod.

Petřkovice, vedené bývalým třineckým hráčem a trenérem juniorky Ondřejem Smetanou, jsou po podzimní části na čtrnáctém místě za čtyři vítězství, jednu remízu a deset porážek.

V kádru Petřkovic jsou i tři známá jména z Třince. Formou hostování brázdí třetiligové vody Mario Latocha, na přestup tam šel další třinecký odchovanec Martin Sporysz. Třetím hráčem je odchovanec Mostů u Jablunkova a také náš bývalý hráč Marek Szotkowski.

„Petřkovice mají kvalitní tým. Některé hráče znám z Opavy a Ostravy. Jsme rádi, že si v sobotu můžeme zahrát, protože potřebujeme udržet zápasové tempo. Chceme, aby měl zápas druholigové parametry. Trávník na stadionu Rudolfa Labaje je pod sněhem a je zmrzlý,“ prozradil trenér Jiří Neček.

Zápas se uskuteční v sobotu dopoledne na hřišti s umělým povrchem ve sportovním areálu na Lesní. Na mrazivý zápas Vás srdečně zveme.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Na úvod přípravy remíza

Fotbal na oslavách zakončení školního roku v polském Puńcowie zhruba tisícovce diváků gól nenabídl. Třinecký tým bojoval a s účastníkem kvalifikace Evropské ligy remizoval.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál