Třinecké přípravky ovládly zimní ligu mládeže

Třinecké přípravky ovládly zimní ligu mládeže

(28.02.2018) Čtyřměsíční halový maraton turnajů Třinecko-Jablunkovsko-Těšínské ligy mládeže zakončilo poslední finálové kolo kategorie U11, které se odehrálo o víkendu ve sportovní hale STaRS. Vítězství v kategorii mladších i starších přípravek patří po první sezóně třineckým mužstvům.

Nejsilněji obsazenou kategorií byla právě kategorie starších přípravek, která se po základní části rozdělila na dvě skupiny a obě svedly zajímavé boje v třinecké hale STaRS. Finále útěchy o 7. až 12. místo bylo odehráno již před týdnem. Velké finále čekalo hned dvě družstva třinecké přípravky do 11 let. Družstvo FOTBAL TŘINEC “C” prošlo finálovým turnajem suverénně bez ztráty jediného bodu a zaslouženě se tak stalo vítězi celé zimní soutěže. Druhé družstvo FOTBAL TŘINEC “D” obsadilo pěknou čtvrtou příčku.

Výsledky kategorie U11 (ročník 2007 a ml.)

Velké finále

1. místo: FOTBAL TŘINEC “C”
2. místo: TJ Nebory - SC Smilovice “A”
3. místo: TJ Sokol Hnojník
4. místo: FOTBAL TŘINEC “D”
5. místo: 1. FK Spartak Jablunkov
6. místo: TJ Sokol Mosty

Finále útěchy

7. místo: TJ Nebory - SC Smilovice “B”
8. místo: FK Český Těšín
9. místo: TJ Oldřichovice
10. místo: FOTBAL TŘINEC “A”
11. místo: FOTBAL TŘINEC “B”
12. místo: TJ Beskyd Bukovec

Vítěz turnaje

4. tým turnaje

I naše mladší přípravky vzorně reprezentovaly klub, když ve své kategorii do devíti let ovládly zimní ligu mládeže a rozdělily si první a druhou příčku.

Výsledky kategorie U9 (ročník 2009 a ml.)

1. místo: FOTBAL TŘINEC “A”
2. místo: FOTBAL TŘINEC “B”
3. místo: FK Český Těšín
4. místo: TJ Nebory - SC Smilovice
5. místo: TJ Sokol Hnojník
6. místo: 1. FK Spartak Jablunkov
7. místo: TJ Slovan Horní Žukov

Projekt Třinecko-Jablunkovsko-Těšínské ligy mládeže v halové kopané ve třech věkových kategoriích (mladší přípravky, starší přípravky, mladší žáci) organizovali členové oddílu TJ Nebory pod hlavičkou Okresního fotbalového svazu Frýdek-Místek. Z našeho pohledu se jedná o velmi povedený projekt, který umožňuje hráčům v době zimní přestávky měřit síly s fotbalisty na Třinecku. Tímto bychom chtěli poděkovat organizátorům za skvěle zorganizované zimní turnaje a už nyní se těšíme na další ročník.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál