Soustředění dorostu v Horní Lomné

Soustředění dorostu v Horní Lomné

(31.01.2018) Kondiční přípravu absolvovali v druhé polovině minulého týdne třinečtí starší dorostenci kategorií U19 a U18 společně s mladšími spoluhráči z U16. Kromě běhání v průběhu týdne odehráli i dva přípravné zápasy s polským a slovenským soupeřem.

Devatenáctka s osmnáctkou zahájily soustředění prvním přípravným utkáním na domácí umělce v areálu na Lesní proti mužům Piastu Cieszyn, které nakonec skončilo nerozhodně 2:2.

FK FOTBAL TŘINEC – Piast Cieszyn 2:2 (2:2)

Branky: 33. Bičaník, 43. Novotný.

FK Fotbal Třinec: David Misiorz (46. David Wojciuch) – Marek Godfryd (70. Adil Safak), Daniel Jež, Matouš Petružálek, Šimon Petružálek – Dominik Bičaník (46. Robert Walaski), Filip Tatar, Vojtěch Cieslar (46. Petr Niemczyk), Adil Safak (Vojtěch Cieslar) – Ondřej Jalovičor, Petr Novotný. Trenér: Petr Sostřonek.

Hodnocení utkání

Petr Sostřonek, trenér Třince

„V utkání proti mužům Piastu Cieszyn jsme byli lepším mužstvem, ale hraje se na branky a hosté ukázali, jak se mají šance proměňovat. Ještě do poločasu jsme stačili vyrovnat. O vítězství jsme se připravili ve druhém poločase neproměněním penalty v 85. minutě.“

Od středy pak následovalo již samotné kondiční soustředění v okolí hotelu Excelsior v Horní Lomné. Tam na třinecké fotbalisty kategorií U19, U18 a U16 čekaly třífázové tréninky společně s regenerací v hotelové wellness části.

Celé soustředění dorostu vyvrcholilo přátelskými zápasy proti MŠK FOMAT Martin. Ani ve druhém utkání staršího dorostu jsme se nedočkali vítěze. I toto utkání skončilo remízou 2:2.

FK FOTBAL TŘINEC – MŠK FOMAT Martin 2:2 (1:0)

Branky: 12. Chloň, 75. Novotný (z penalty).

FK Fotbal Třinec: David Misiorz (46. David Wojciuch) – Krzysztof Markiefka (46. Marek Godfryd), Daniel Jež (46. Stanislav Potůček), Robert Walaski (46. Michal Lanc), Šimon Petružálek (46. Martin Konečný) – Petr Chloň (46. Marek Zahaluk), Matouš Petružálek (46. Filip Tatar), Petr Niemczyk (46. Andrej Ceniga), Vojtěch Cieslar (46. Adil Safak) – Ondřej Jalovičor (46. Dominik Bičaník), Denis Nieslanik (46. Petr Novotný). Trenér: Petr Sostřonek.

Hodnocení utkání

Petr Sostřonek, trenér Třince

„Do utkání jsme nastoupili z plné zátěže po návratu z kondičního soustředění v Horní Lomné. V prvním poločase jsme byli lepším mužstvem, dobře jsme kombinovali a měli převahu. Vadou bylo neproměnění několika gólových příležitostí. Do druhého poločasu jsme nastoupili nekoncentrovaní a soupeř po našich chybách dokázal výsledek otočit. V závěru jsme dokázali z penalty vyrovnat.“

Fotogalerii ze soustředění naleznete ve fotogalerii na našem webu.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál