Do Třince přijedou Michalovce

Do Třince přijedou Michalovce

(29.01.2018) Náš celek na začátku zimní přípravy střídá české a slovenské soupeře. Po Karviné, Žilině a Zlínu čeká na svěřence trenéra Nečka devátý celek slovenské Fortuna ligy Zemplín Michalovce.

Družstvo vedené trenérem Antonem Šoltisem je mixem slovenských hráčů a cizinců. Na soupisce východoslovenského klubu se nachází fotbalisté z Polska, Senegalu, Albánie, Ruska nebo Španělska. Mezi nimi je i bývalý fotbalista Sparty, Jablonce a slovenské reprezentace Igor Žofčák.

Michalovcím se podzim příliš nevydařil a po zisku 20 bodů se dá očekávat, že v jarní části budou bojovat o udržení v nejvyšší soutěži. V přípravě se jim vede obstojně, prohrály pouze na půdě maďarského Mezokovesdu 1:0. Ve zbylých čtyřech zápasech dvakrát vyhrály a dvakrát remizovaly. Naposledy svedly gólovou přestřelku proti Baníku Ostrava, se kterým remizovaly 3:3.

Naše fotbalisty čeká těžký protivník a zároveň jediné domácí přípravné utkání v tomto zimním termínu. Zápas se uskuteční na třinecké umělce. Úvodní výkop je naplánován na 11:30. Vstup na utkání je zdarma.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Tři body v úvodu sezóny

Po těžké první půli se domácí zmátořili a nepolevili. Do druhého poločasu vstoupili s odhodláním vyhrát. Velkou zásluhu na výhře Třince nese Jakub Lysek. Ten vstřelil obě branky a tím svému týmu zajistil výhru.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál