Přípravný start v Karviné

Přípravný start v Karviné

(16.01.2018) Po tvrdé kondiční dřině čeká třineckou družinu první přátelské utkání. To se uskuteční v areálu Kovony v Karviné ve středu dopoledne a soupeřem bude místní prvoligový klub.

Karviná aktuálně přezimuje se čtrnácti body na třinácté příčce HET ligy před triem moravských celků (Slovácko, Ostrava, Jihlava). Kromě změny na trenérské lavičce nedošlo v zimní přestávce k velkým změnám hráčského kádru. Pozitivní je návrat zkušeného obránce Pavla Dreksy z ázerbájdžánského Baku.

Třinečtí fanoušci, kteří zavítají do hornického města, budou moci vidět obě zimní posily. Proti Karviné by se měli představit Lukáš Buchvaldek i Tomáš Hykel. „Do přípravy jsme vybírali hodně silné soupeře. Nemáme tam účastníky MSFL. Je to změna oproti minulým létům. Čekají nás kvalitní soupeři. Náš tým už je téměř sehraný, akorát musíme zapojit nové a mladé hráče. Tyto těžké zápasy nám ukáží co nejrychleji, na co se máme zaměřit. Pokud mají kluci dobře nastavenou hlavu, tak tato utkání pro ně nebudou žádným strašákem, spíš opačně. Budou se na to těšit a budou chtít vyhrávat,“ řekl trenér Jiří Neček.

Zápas začíná v 11 hodin a utkání můžete sledovat v online přenosu na webu Onlajny.com.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Tři body v úvodu sezóny

Po těžké první půli se domácí zmátořili a nepolevili. Do druhého poločasu vstoupili s odhodláním vyhrát. Velkou zásluhu na výhře Třince nese Jakub Lysek. Ten vstřelil obě branky a tím svému týmu zajistil výhru.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál