Na Třinec vzpomínám jenom v dobrém, říká autor gólu měsíce listopadu

Na Třinec vzpomínám jenom v dobrém, říká autor gólu měsíce listopadu

(06.01.2018) Vyrovnávací gól do sítě Českých Budějovic vynesl Třinci titul půlmistra druhé nejvyšší soutěže a střelci Jiřímu Kateřiňákovi titul Gól měsíce listopadu.

„Mikk Reintam mi přihrál před vápno, byli tam ještě dva budějovičtí hráči a Venca Juřena, na toho jsem zakřičel, ať mi to pustí. Poté jsem vystřelil k zadní tyči a padlo to tam. Jsem za to rád,“ popsal svou trefu pár minut po jejím vstřelení.

Dnes už si autor na gól měsíce příliš nevzpomíná. „Ani mě nenapadlo, že by mohla kandidovat na gól měsíce,“ usmál se střelec listopadového gólu. Sám přiznal, že má ve své minulosti větší skvosty. „Vloni, když jsem hrál za Ústí proti Pardubicím, tak jsem dal hezčí gól.“ Do sítě Knoblocha poslal pumelici z nějakých pětatřicetimetrů.

Dnes už je Kateřiňák zpět v Mladé Boleslavi, kde se pokusí probojovat do prvoligového kádru pro jarní sezónu. „Bude to dřina, ale dám do toho všechno a snad se mi to podaří,“ slibuje muž, který v Třinci oblékal dres s číslem 21.

Na své působení pod Javorovým jen tak nezapomene. „Na Třinec vzpomínám jenom v dobrém, vždyť se nám náramně dařilo,“ zamyslel se majitel 14 podzimních druholigových startů, ve kterých zaznamenal tři góly a dvě asistence.

Přestože je nyní hráčem Mladé Boleslavi, je možné, že ještě někdy na sebe navlékne třinecký dres. „Návrat do Třince bych určitě nevyvracel,“ řekl na závěr rozhovoru autor Jiří Kateřiňák.

„Chtěl bych Jirkovi poděkovat za služby, které pro nás odvedl v podzimní části. Všichni v klubu mu přejeme, aby se probojoval do prvoligového kádru Mladé Boleslavi. Kdyby se to nepovedlo, dveře u nás bude mít otevřené,“ pověděl na adresu Kateřiňáka sportovní manažer Benjamin Vomáčka.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Představení druholigového týmu

Třinecký kádr se pomalu uzavírá. V závěru minulého týdne proběhlo focení před startem nového ročníku druhé nejvyšší soutěže. V tomto složení vyběhne náš tým v neděli do duelu v Českých Budějovicích.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál