Motyčka zůstane ve Vítkovicích

Motyčka zůstane ve Vítkovicích

(05.01.2018) Dlouholetý člen a bývalý kapitán našeho A mužstva Martin Motyčka zůstává ve Vítkovicích. Kluby se včera dohodly změnit jeho hostování na přestup.

Motyčka přišel do Třince v létě 2012 jako klíčový hráč pro rychlý návrat zpět mezi profesionální celky. I s jeho přispěním se to našim borcům povedlo a od roku 2013 se Třinec může pyšnit titulem druholigové město.

V našem klubu naskočil do šesti sezón, ve kterých odehrál 117 mistrovských utkání, nasbíral 9239 minut a k tomu přidal 15 gólů a 4 asistence. Loňská trefa do sítě Frýdku-Místku byla vyhlášena gólem měsíce.

„Za celý klub bych chtěl Martinovi poděkovat za služby, které pro nás odvedl a popřát mu hodně úspěchů v novém působišti,“ řekl na adresu ostravského záložníka generální manažer a muž, který ho pod Javorový přivedl, Karel Kula.

Martine, děkujeme a přejeme Ti mnoho úspěchů nejen ve fotbale.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Představení druholigového týmu

Třinecký kádr se pomalu uzavírá. V závěru minulého týdne proběhlo focení před startem nového ročníku druhé nejvyšší soutěže. V tomto složení vyběhne náš tým v neděli do duelu v Českých Budějovicích.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál