Muži zahájili zimní přípravu

Muži zahájili zimní přípravu

(04.01.2018) Dnes dopoledne naskočili naši fotbalisté do společné zimní přípravy. Ta potrvá až do 3. března a vyvrcholí prvním jarním duelem, ve kterém přivítáme na stadionu Rudolfa Labaje v derby Frýdek-Místek.

Trenér Jiří Neček v kabině přivítal jednadvacítku hráčů. Mezi nimi chyběli Šimon Šumbera, Mikk Reintam a také dorostenec Lukáš Cienciala. Petr Hošek a Václav Juřena trénovali kvůli menším zdravotním potížím individuálně. Všichni jmenovaní by se měli do plného tréninkového procesu zapojit v následujících dnech.

Podzimní kádr zůstal téměř pohromadě, jedinou ztrátou je návrat Jiřího Kateřiňáka do Mladé Boleslavi, kde se pokusí probojovat do prvoligového kádru.

Už v první den se na tréninku objevily nové tváře. Do konce sezóny posílí druhý celek FORTUNA národní ligy záložníci Tomáš Hykel z Baníku Ostrava a Lukáš Buchvaldek ze Sigmy Olomouc.

Nejbližší dva měsíce vyplní náš tým kondičním soustředěním v Luhačovicích, několika přípravnými zápasy s prvoligovými a druholigovými celky z České republiky i zahraničí, herním soustředěním a posledním přípravným utkáním proti loňskému účastníkovi polské Ekstraklasy Ruchu Chorzów.

Program zimní přípravy

4. ledna: Start přípravy
8. - 13. ledna: Kondiční soustředění
17. ledna: Karviná - Třinec
20. ledna: Žilina B - Třinec
27. ledna: Zlín - Třinec
30. ledna: Třinec - Michalovce
9. - 18. února: Herní soustředění (přípravné zápasy jsou v jednání)
27. února: Ruch Chorzów - Třinec

Aktuální soupiska Třince

Jiří Adamuška, Imrich Bedecs, Lukáš Buchvaldek, Josef Celba, Lukáš Cienciala, Jiří Cieslar, Marek Čelůstka, René Dedič, Petr Hošek, Tomáš Hykel, Pavol Ilko, Matej Ižvolt, Jiří Janoščín, Martin Janošík, Petr Joukl, Václav Juřena, Jan Lasota, Tomáš Masař, Lukáš Paleček, Mikk Reintam, Martin Samiec, Šimon Šumbera, Richard Vaněk, Michal Velner.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Představení druholigového týmu

Třinecký kádr se pomalu uzavírá. V závěru minulého týdne proběhlo focení před startem nového ročníku druhé nejvyšší soutěže. V tomto složení vyběhne náš tým v neděli do duelu v Českých Budějovicích.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál