Fanoušci byli nepříjemným soupeřem

Fanoušci byli nepříjemným soupeřem

(29.12.2017) Rok 2017 zakončili zástupci klubu tradičním duelem proti fanouškům. Na palubovce haly STaRS se odehrál zajímavý, možná i nejvíce vyrovnaný zápas v historii těchto soubojů. Z vítězství se nakonec radovali favorité z řad trenérů a funkcionářů.

FK Fotbal Třinec vs. Fanoušci 5:2 (4:0)

Branky: 9. Bruk (1:0), 14. Kula (2:0), 16. Neček (3:0), 20. Zientek (vlastní, 4:0), 24. Liberda (4:1), 32. Gaura (4:2), 38. Cieslar (5:2).

FK Fotbal Třinec: Kryl - Kula, Neček, Bury, Cieslar, Sostřonek, Bruk, Jakus, Hrazdílek.

Fanoušci: Liberda - Lanc, Pavelec, Begala, Gaura, Havlíček, Krywda, Zientek, Buzáš, Heczko, Fojcik.

Bývalí fotbalisté byli na tom od úvodu o něco lépe, vytvářeli si více šancí, jenže do 9. minuty vládli zápasu oba brankáři. Poté se roztrhl pytel s góly. Skóre otevřel Václav Bruk, po něm přidali další góly Karel Kula a Jiří Neček a poločasové skóre 4:0 uzavřel vlastním gólem Tomáš Zientek.

Po změně stran se prosadili i fanoušci. Svůj výlet z vlastní brány zakončil gólem Roman Liberda. Na 4:2 snížil ve 32. minutě Petr Gaura a fanoušci vycítili šanci na vynikající výsledek. Bojovali, makali, ale kontaktní gól se jim nepodařilo vstřelit. Vítězství trenérů pojistil ve 38. minutě pátou brankou Zdeněk Cieslar.

Foto: Roman Baselides.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Představení druholigového týmu

Třinecký kádr se pomalu uzavírá. V závěru minulého týdne proběhlo focení před startem nového ročníku druhé nejvyšší soutěže. V tomto složení vyběhne náš tým v neděli do duelu v Českých Budějovicích.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál