Chyběla nám vyrovnanost, zhodnotil podzim trenér U18 Václav Bruk

Chyběla nám vyrovnanost, zhodnotil podzim trenér U18 Václav Bruk

(20.12.2017) Nováček mezi trenéry Václav Bruk má za sebou první půlrok v roli hlavního trenéra třinecké osmnáctky. Jeho tým je po podzimu s 20 body na 10. místě.

Pane trenére, jak hodnotíte fotbalový podzim u vašeho týmu?

„Myslím si, že herně jsme byli ve většině zápasů lepším mužstvem, jen jsme dopláceli na neproměňování brankových příležitostí a hrubé individuální chyby směrem dozadu. To nás stálo lepší výsledky a umístění. Našim výkonům chyběla vyrovnanost, jak během jednotlivých utkání, tak i během celé podzimní části. Bylo to dané vinou zranění, od čehož se pak odvíjela i sestava na zápas. Málo zápasů jsme mohli odehrát ve stejné sestavě, kvůli tomu někteří hráči absolvovali během víkendu zápasy v kategorii U19 i U18, což pro ně bylo dost náročné.“

Plní Vaše mužstvo doposud stanovené cíle?

„Nějaký konkrétní cíl jsme neměli, spíše jsme chtěli po hráčích, ať se snaží hrát kombinační, útočný fotbal. U18 jsme často využívali k vytíženosti hráčů. Jsem toho názoru, že hráči tohoto věku by měli hrát co nejvíce a je jedno, v které kategorii, neměli by vysedávat na lavičce.“

V čem se hráči zlepšili a co by mohli ještě zlepšit do jarní části?

„Někteří hráči by měli zlepšit vlastní přístup, jak k tréninkům, tak zápasům.“

Jaká je náplň tréninků v zimní přestávce a na co se v rámci přípravy zaměříte?

„Vzhledem k tomu, že kategorie U19 a U18 trénují spolu, tak jsou shodné s U19.“ (viz rozhovor s trenérem U19 Petrem Sostřonkem)

Jaký dárek by si Vaši hráči zasloužili od Ježíška?

„Hlavně pevné zdraví, bez toho se sport dělat nedá.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Představení druholigového týmu

Třinecký kádr se pomalu uzavírá. V závěru minulého týdne proběhlo focení před startem nového ročníku druhé nejvyšší soutěže. V tomto složení vyběhne náš tým v neděli do duelu v Českých Budějovicích.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál