Neček: Zápas nemusel mít takové vyústění

Neček: Zápas nemusel mít takové vyústění

(27.11.2017) Závěr sobotního duelu v Příbrami byl plný emocí. Na jedné straně pocity štěstí a radosti, na té druhé, třinecké, vládl smutek a velká naštvanost.

Vzhledem k tomu, že tisková konference se v Příbrami neuskutečnila, třinecký trenér Jiří Neček utkání zhodnotil v autobuse už bez emocí. „V prvním poločase se nám nedařilo stoprocentně plnit to, co jsme si řekli. Měli jsme určitý styl, něco jsme si nacvičili, ale začátek patřil soupeři. V první čtvrthodině jsme se dostali pod tlak a vyústěním byl laciný gól. Po gólu jsme dostali nový impuls a začali hrát svou hru,“ okomentoval první dějství.

Třinečtí měli šance, ale ta největší v podání Šimona Šumbery skončila pouze na tyči. „Brankář domácích Boháč bohužel střelu Šimona vyrazil na tyč. Ve druhém poločase jsme se zlepšili, brzy vyrovnali a začali hrát výborný fotbal. Hrálo se nahoru dolů, diváky to muselo bavit. Mrzelo mě jen, že jsme další akce nedohráli do gólového konce,” pověděl zklamaně.

V nastaveném čase upadl v pokutovém území Matoušek. Následně rozhodčí Franěk po poradě s asistentem Kotalíkem ukázal na bílý puntík. „To, co vzniklo v závěru, k tomu se moc nechci vyjadřovat. Měli bychom takovým situacím předcházet a umět utkání dohrát bez podobných stresových situací. Škoda, kdybychom své šance proměnili, zápas by nemusel mít takovou koncovku,“ hlesl Neček.

Třinečtí fanoušci na stadionu přáli brankáři Palečkovi, aby penaltu zlikvidoval. Paleček přízemní střelu Grajciara vyrazil, bohužel na dorážku už byl krátký. „Dorážce se zabránit nedalo. Hráč je v náběhu, je tam o tři metry blíž než ostatní. Těžko se dalo na takovou situaci reagovat,“ mrzelo Nečka.

Po prohře 2:1 v Příbrami a výhře Vlašimi v Českých Budějovicích náš celek přezimuje na krásném druhém místě Fortuna národní ligy.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Hoši odvedli obrovský kus práce, poohlédl se za sezónou Karel Maceček

Karel Maceček minulou sezónu společně s Petrem Chloněm vedli starší žáky kategorie U15. Jejich svěřenci se umístili na celkově pátém místě.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál