Jedenáctka přivítala Petřkovice a výběr Třinecka

Jedenáctka přivítala Petřkovice a výběr Třinecka

(27.10.2017) V pondělí se v podvečer sešli malí fotbalisté z Třinecka, aby změřili své síly a zahráli si několik pěkných přátelských zápasů. Utkání se odehrála na umělé trávě v areálu na Lesní.

V třineckém areálu se odehrála vzájemná utkání mezi dvěma mužstvy třinecké přípravky, Petřkovicemi a okresním výběrem Frýdku-Místku, třinecké části. Do výběru byli nominováni hráči z menších klubů na Třinecku ročníku 2006 a mladší.

Účelem tohoto turnaje bylo umožnění konfrontace starších přípravek na Třinecku, poznat fotbalisty z menších klubů a další nominace hráčů na turnaje pod hlavičkou okresních výběrů na Frýdecko-Místecku.

Výsledky Třince

Fotbal Třinec 1 – Petřkovice 1:5
Branka: Michalek.

Fotbal Třinec 1 – Výběr FM 1:4
Branka: Michalek.

Sestava Fotbal Třinec 1: Kapustka, Kajzar, Froleš, Cymorek, Michalek, Heczko, Wawracz, Gaurová, Starzyková, J. Konderla. Trenéři: Borgosz, Michalek, Klimek.

Fotbal Třinec 2 – Petřkovice 4:1
Branky: Wrana (2), Horniak, King.

Fotbal Třinec 2 – Výběr FM 5:1
Branky: Wrana (2), Babilon, Pilch, Horniak.

Sestava Fotbal Třinec 2: Pyszko, Babilon, Pilch, Horniak, King, Klimek, Gomola, T. Konderla, Wrana. Trenéři: Borgosz, Michalek, Klimek.

Hodnocení turnaje

Zdeněk Cieslar, šéftrenér přípravek Třince a hlavní trenér okresního výběru:

„Byl jsem přístupem a kvalitou kluků z okolních klubů velice překvapen a těším se na další setkání a spolupráci s nimi. Líbil se mi přístup všech hráčů k jednotlivým zápasům, nic nepodcenili a makali naplno, proto musím jejich nasazení ocenit.“

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál