Bezpečnostní opatření k utkání Třinec - Opava

Bezpečnostní opatření k utkání Třinec - Opava

(12.09.2017) Blíží se utkání mezi Třincem a Opavou, které se uskuteční v sobotu 16. září se začátkem v 10:15. Utkání bylo označeno jako rizikové, podle toho také budou vypadat bezpečnostní opatření nejen na stadionu Rudolfa Labaje, ale i v okolí.

„Parkování pro motorová vozidla a případný výjezd autobusem fanoušky hostí bude zajištěno na Tyršově ulici, poblíž, nebo přímo u staré WERK Arény (ul. Lesní č. 60), kde se bude nacházet pokladna pro fanoušky hostí. Pro fanoušky jedoucí vlakem doporučujeme příjezd do stanice Třinec-Centrum, odkud se mohou přemístit kratší cestou na stadion Rudolfa Labaje. V sektoru pro hosty již bude připraven stánek s občerstvením a sociální zařízení,“ zní z doporučení Policie ČR.

Policie žádá všechny místní občany, aby v den utkání neparkovali na Tyršově ul., poblíž staré WERK Arény, popřípadě na parkovišti u zimního stadionu.

Vzhledem ke zvýšenému riziku utkání budou probíhat u vstupu důkladné bezpečnostní prohlídky. Žádáme diváky, aby na stadion nevnášeli žádnou pyrotechniku a nenechávali si cestu na stadion na poslední chvíli. Vstup pro fanoušky domácích je tradičně za halou STaRS, vedle správní budovy FK Fotbal Třinec.

Změny se dotknou i třineckého kotle, který bude z bezpečnostních důvodů přesunut na druhou stranu tribuny.

Vstupné pro toto utkání činí 50 Kč. Studenti a důchodci po předložení průkazu zaplatí 30 Kč, ženy, děti a držitelé karet ZTP nebo ZTP/P mají vstup na utkání zdarma.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál