Pohled do mládeže

Pohled do mládeže

(24.06.2014) Třinecká patnáctka si užila výlet v Praze spojený s přátelským utkáním s Duklou Praha. Přípravka do deseti let uspořádala pro svou kategorii turnaj na Borku, ve kterém třinecká skvadra skončila na čtvrtém místě. Podívat se můžete také na reportáž IFK TV ze Dne dětí ve Vendryni.

Kategorie: Starší žáci U15

Třinecká patnáctka si na závěr sezóny vyjela do Prahy k přátelskému zápasu s pražskou Duklou, která se v sezóně umístila na 4. místě. Náš tým prohrál 1:3, ale bylo to zcela vyrovnané utkání. Kluci v zápase ukázali, že umí hrát fotbal. Druhý den po utkání jsme šli na celý den zregenerovat síly do místního aquaparku. Poslední den jsme navštívili Petřín a tím završili třídenní pobyt v Praze.

„Tímto bych klukům velmi rád poděkoval za celou sezónu, kterou jsme opět zvládli se vztyčenou hlavou a přeji jim, ať jim ta chuť a radost z fotbalu zůstane čím jak nejdéle. Zvláštní poděkování patří druhému trenérovi Mirkovi Macurovi, který mi během sezóny nesmírně pomáhal a takto ochotného a obětavého člověka si nesmírně vážím. Pro fotbal dělá opravdu všechno,“ řekl na závěr trenér Zdeněk Cieslar.

Fotky z akce

Další fotky naleznete v naší fotogalerii.

Kategorie: Přípravka U10

Třinecká přípravka do deseti let uspořádala na Borku turnaj s názvem Borek Cup. Dopadl dobře, sice naši kluci medaile nebrali, ale vydařilo se počasí, fanoušci byli spokojení a hráči si užili turnaj i poturnajový program. Nejlepším gólmanem byl vyhlášen Jakub Benedik, nejlepším střelcem Jakub Mikulenka z Frýdku-Místku a nejlepším hráčem Janusz Motolszki z Jastrzebia.

Pořadí: 1. Jastrzebie, 2. Frýdek-Místek, 3. Český Těšín, 4. TŘINEC, 5. Juventus Žilina, 6. Smilovice.

Výsledky Třince: vs. Jastrzebie 0:3, vs. Frýdek-Místek 0:2, vs. Český Těšín 2:2 (B: Klimek, O. Kajfosz), vs. Žilina 2:1 (B: Nguyen, O. Kajfosz), vs. Smilovice 8:0 (B: O. Kajfosz 2, Nguyen 2, Buryan, Voznica, Bartnicki, Labaj).

Sestava Třince: Benedik, Labaj, Buryan, Klimek, O. Kajfosz, J. Kajfosz, Nguyen, Delinčák, Voznica, Kovář, Bartnicki, Vitosz, Legierski, J. Holub, R. Holub. Trenéři: Bažanowski, Polok, Ostružiar.

Reportáž IFK TV ze Dne dětí

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Nový ročník je rozlosován

Předběžný jízdní řád je na světě! Třinečtí zahájí nový ročník pravděpodobně v neděli 22. července v Českých Budějovicích. V prvním domácím utkání hostí o týden později nováčka z Prostějova.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál