Šestnáctka měla excelentní střelecký závěr

Šestnáctka měla excelentní střelecký závěr

(12.06.2014) Třináct gólů nasázela posledním dvěma soupeřům třinecká šestnáctka. V Břeclavi zvítězila nad domácím celkem 5:0 a na závěr nasázela osm fíků do sítě Frýdku-Místku. Jednoznačně se stala třineckým týmem posledních dní.

Kategorie: U19

FK FOTBAL TŘINEC – FC Hlučín 1:4 (1:3)

Branka Třince: Vršanský (1:0).

FK Fotbal Třinec: Kostka – Martynek (61. Reis), Vršanský, Pilch, Tomeček, Hudzieczek, Králíček, Kantor, Krzemieň, Szkuta, Latocha.

Třinecká devatenáctka ukázala v utkání s vedoucím Hlučínem všechno, co je provázelo na jaře. Dokázali se dostat po krásné akci do vedení, ale to jim vydrželo do osmé minuty. Poté přišla chyba brankáře a vzápětí nepokrytý hráč na zadní tyči a hosté se dostali do vedení, které navýšili krásnou střelou z 25 metrů ve 26. minutě na 1:3. Ve druhé půli hosté hru kontrolovali, přidali ještě jeden gól a zajistili si postup do baráže.

Kategorie: U17

MSK Břeclav – FK FOTBAL TŘINEC 1:2 (0:1)

Branky Třince: Puczok (0:1), Žyla (0:2).

FK Fotbal Třinec: Bocek – Malyjurek, Michalisko, Göllner, Bujok – Zogata, Žyla, Puczok, Zimka – Walek, Urbiš.

Petr Sostřonek (trenér Třince)

„Utkání se hrálo ve velkém horku, ze sestavy sice vypadli čtyři hráči ze základní sestavy pro školní povinnosti, či zranění, přesto si myslím, že hráči měli podat daleko lepší výkon. Výsledek proto byl lepší než naše předvedená hra.“

FK FOTBAL TŘINEC – MFK Frýdek-Místek 2:2 (1:0)

Branky Třince: Zogata, Zimka.

Kategorie: U16

MSK Břeclav – FK FOTBAL TŘINEC 0:5 (0:2)

Branky Třince: Špila (0:1), Špila (0:2), Špila (0:3), Líška (0:4), Stříž (0:5).

FK Fotbal Třinec: Szotkowski – Byrtus, Lanc, Kucharčík, Vávra – Kantor, Samiec, Sliwka, Kotas (55. Stříž) – Špila (55. Ferjanec), Líška (55. Ďurka).

Petr Hrazdílek (trenér Třince)

„Zcela jednoznačné vítězství, kdy jsme od úvodního hvizdu dominovali na hřišti ve všech herních činnostech a domácí mužstvo jednoznačně přehrávali. Mužstvo zasluhuje pochvalu, že s narůstajícím skóre nepovolilo a bylo stále hladové po dalších brankách.“

FK FOTBAL TŘINEC – MFK Frýdek-Místek 8:2 (4:1)

Branky Třince: Stříž 2, Sliwka 2, Líška 2, Samiec, Špila.

Kategorie: U15

SK Uničov – FK FOTBAL TŘINEC 0:1 (0:1)

Branka Třince: Zahaluk (0:1).

Kategorie: U14

SK Uničov – FK FOTBAL TŘINEC 4:4 (1:2)

Branky Třince: Latocha 3, Špánik.

FK Fotbal Třinec: Misiorz – Válek, Lukosz, Wilk, Jež – Szotkowski, Sabela, Chlebek (36. Pszczolka), Safak – Špánik – Latocha.

Jaroslav Andrejko (trenér Třince)

„Zápas byl bohatý na góly. Obě družstva navíc neproměnila pokutový kop a utkání skončilo spravedlivou remízou. My jsme obdrželi tři branky po centrech z pravé strany a následném nedůsledném osobním bránění v šestnáctce. Střelecky se prosadil Jan Latocha. Autor tří branek však sám na všechno nestačí.“

Kategorie: U13

FK FOTBAL TŘINEC – FC Hlučín 11:7 (10:3)

Kategorie: U12

FK FOTBAL TŘINEC – FC Hlučín 4:17 (2:5)

Branky Třince: Szuscik 4, Morcinek.

FK Fotbal Třinec: Houška, Bajger, Rudzki, Hodula, Burgo, Safak, Pavel Rusz, Pieter, Trombik, Morcinek; Pospíšil, Ryszavý, Žabka, Sikora, Bora, Szuscik, Lasota, Dadák, Petr Rusz, Kielkowski, Roman.

Michal Honus (trenér Třince)

„V tropickém vedru jsme se soupeřem drželi krok poue první poločas. Ve druhém poločase byl soupeř lepší a zvýraznil své vedení.“

Žáci sportovních tříd navštívili reprezentační utkání

Minulý týden navštívili třinečtí mladíci reprezentační utkání s Rakouskem. „Kluci to dostali jako odměnu za celosezónní práci v hodinách rozšířené výuky tělesné výchovy na sportovní škole Dany a Emila Zátopkových,“ řekl ředitel mládeže Mgr. Vladislav Bury. Česká reprezentace sice prohrála 1:2, ale vidět to nejlepší u nás na vlastní oči je velkým zážitkem.

Další fotky můžete najít v naší fotogalerii.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál