První ročník Dne dětí proběhl na výbornou

První ročník Dne dětí proběhl na výbornou

(08.06.2014) Slunečné počasí, spousta dětí i dospělých, spokojení účastníci. Tak vypadal premiérový ročník Dne dětí v areálu Vitality Slezsko ve Vendryni.

Všichni účastníci měli k dispozici několik možností zábavy, od minigolfu, přes laserovou střelnici, fotbal s fotbalisty, badminton, stolní tenis, až po tahák dne, kterým byla jízda na segwayi.

„Musím říct, že jsem byl příjemně překvapený z toho, jak to celé bylo dobře zorganizované. Ve Vitality jsem byl poprvé a areál se mi strašně líbí. Počasí vyšlo, pro děti s rodiči to byla krásná akce. Škoda, že jsem tady neměl přítelkyni,“ prozradil třinecký obránce Michal Velner.

Překvapení se objevilo v areálu ve 12 hodin. Stal se jím trenér České reprezentace Pavel Vrba. „V sobotu jsem byl v Ostravici na otevření hřiště, takže jsem to spojil v pracovní víkend. Samozřejmě je důležité, že se dobře znám s Karlem Kulou, který na tom měl velký podíl, jinak by to bylo složitější. Jsem rád, že jsem tady mohl být,“ prozradil nejlepší trenér posledních let v České republice. Celý rozhovor s Pavlem Vrbou si budete moci přečíst na webu v pozdějších dnech.

Kromě besedy s trenérem reprezentace došlo na ocenění osobností třinecké mládežnické kopané. Chybět nemohla ani autogramiáda s druholigovými fotbalisty.

Dne dětí se zúčastnili také zástupci generálního partnera třineckého klubu skupiny Třinecké železárny - Moravia Steel (první místopředseda dozorčí rady Ing. Ján Moder, generální ředitel Třineckých železáren Ing. Jan Czudek a ředitel pro personalistiku a administrativu Ing. Ivo Žižka) a místostarosta města Třinec Ing. Ivo Kaleta.

Premiéra sportovního Dne dětí s fotbalem Třinec se vydařila. Lidé a hlavně ti nejmenší odcházeli z areálu spokojeni, což je pro každého pořadatele známka dobře odvedené práce.

Další fotografie naleznete v naší fotogalerii.

Další fotky ze Dne dětí od V. Vladára

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Nový ročník je rozlosován

Předběžný jízdní řád je na světě! Třinečtí zahájí nový ročník pravděpodobně v neděli 22. července v Českých Budějovicích. V prvním domácím utkání hostí o týden později nováčka z Prostějova.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál