Den dětí nejen pro děti!

Den dětí nejen pro děti!

(07.06.2014) V neděli 8. června se v areálu Vitality Slezsko ve Vendryni uskuteční Den dětí s Fotbalem Třinec. Třinecký klub touto akcí uzavře ročník 2013/2014. Návštěvníky čeká bohatý program s jedním velkým překvapením.

Účastníci akce se mohou těšit na široké možnosti sportovního vyžití. K dispozici bude bowling, laserová střelnice, minigolf a nebo si budete moci vyzkoušet jízdu na segway. Součástí akce bude také nábor nových fotbalistů. „Máme připravenou i mokrou variantu, ale věřím, že nám počasí bude přát,“ přeje si ředitel občanského sdružení Mgr. Vladislav Bury.

Chybět nebude ani vyhlášení nejlepších fotbalistů klubu. Chtěli jsme pokračovat v oceňování nejlepších hráčů a Den dětí je podle nás dobrou příležitostí, jak ukázat veřejnosti to nejlepší z třineckého fotbalu,“ prozradil Bury.

Ve 14:30 proběhne beseda s hosty. „Jméno hosta si necháme jako překvapení. Již nyní můžu říct, že je to osobnost českého fotbalu,“ zůstal tajemný pořadatel akce.

Akce se zúčastní i fotbalisté mužského týmu Třince včetně nejlepšího střelce sezóny Radka Gulajeva. S fotbalisty se budete moci nechat zvěčnit na fotografii prostřednictvím našich fotografů.

Pokud tedy nevíte, co s nedělním dnem, návštěva vendryňského areálu Vitality Slezsko může být pro vás velmi dobrou volbou. Těšíme se na Vás.

DŮLEŽITÉ: Vstup na akci je ZDARMA

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Nový ročník je rozlosován

Předběžný jízdní řád je na světě! Třinečtí zahájí nový ročník pravděpodobně v neděli 22. července v Českých Budějovicích. V prvním domácím utkání hostí o týden později nováčka z Prostějova.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál