Junioři zakončí sezónu v Hradci Králové

Junioři zakončí sezónu v Hradci Králové

(05.06.2014) Včera zakončili sezón třinečtí muži, dnes svou premiérovou pouť končí juniorka. V posledním zápase Juniorské ligy zajíždí do Hradce Králové. Utkání začíná v 17 hodin.

Třinečtí junioři v pondělí nezvládli zápas na velkém Strahově a prohráli se Spartou 0:2. O to větší chuť budou mít dnes. Pro některé to je poslední možnost zabojovat o pozvánku do letní přípravy A-mužstva.

Online přenos:
Hr. Králové - Třinec

Nebudou to však mít snadné. Hradec Králové má co napravovat. V posledním utkání na hřišti Bohemians prohrál vysoko 6:2 (B: Havel 3, Trýzna, Artemuk, Koštíř – Kraják, Vobejda /p./).

První vzájemné utkání v této sezóně vítěze nepoznalo. Třinec remizoval na domácí umělce 2:2. Branky domácích vstřelili Trajkovski a Machala, v hostujícím týmu mířili do černého Pago s Langrem.

Jak si oba celky povedou v tomto utkání? Pokud nebudete utkání sledovat přímo ze stadionu Slavie Hradec Králové, pak je pro vás volbou online přenos.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Na úvod přípravy remíza

Fotbal na oslavách zakončení školního roku v polském Puńcowie zhruba tisícovce diváků gól nenabídl. Třinecký tým bojoval a s účastníkem kvalifikace Evropské ligy remizoval.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál