Junioři dnes na Slovácku

Junioři dnes na Slovácku

(10.03.2014) Dnešní odpoledne bude na stadionu v Kunovicích patřit Juniorské lize. Kousek od Uherského Hradiště odehrají Třinečtí své 25. utkání. Soupeřem jim bude 1. FC Slovácko. Zápas začíná ve 14:30.

Slezané mají na Slovácko velmi dobré vzpomínky. Na podzim to byl první tým, proti kterému družina trenéra Kamila Papugy bodovala. To samé bude chtít i dnes, zvláště po posledním nevydařeném utkání proti Slavii.

Ovšem budou to mít hodně těžké. Slovácko z úvodních dvou jarních duelů získalo plný počet bodů a tabulkou stoupá. Zvítězit se jim povedlo doma proti vedoucí Mladé Boleslavi (2:0) a také na hřišti velmi silného Jablonce (2:1).

FK Baumit Jablonec – 1. FC Slovácko 1:2 (0:1)

Branky: 57. Pázler – 31. a 66. Fojtášek. Rozhodčí: Ochotnický – Fišer, Krupa. Žlutá karta: Hodan (Slovácko). Návštěva: 100 diváků.

1. FC Slovácko: Hodan – Daníček, Prajza, Bartoš, Hanák (64. Groulík), Ťok (84. Pilka), Janečka (90. Chynoradský), Trajtel, Fojtášek, Břečka, Trousil.

Nejlepším střelcem Slovácka je s pěti zásahy střelec z posledního utkání Dan Fojtášek. Nejvíce čistých kont zaznamenal Tomáš Fryšták spolu s Milanem Hečou (3).

Poslední vzájemné utkání

FK FOTBAL TŘINEC – 1. FC Slovácko 0:0

Rozhodčí: Marek – Vysloužil, Cieslar. Bez karet. Návštěva: 131 diváků.

FK Fotbal Třinec: Rohel – Sporysz (82. Bulawa), Samek, Preči, Byrtus – Hála, Voves, Malík, Musiol (70. Machala) – Kyselý – Švábík (90. Krzemieň). Trenér: Kamil Papuga.

1. FC Slovácko: Chvojka – Malý, Kolínek, Křivánek, Groulík (77. Prajza) – Svízela, Trajtel (70. Kübl), Bartoš, Machač, Civič – Zajíc (62. Fojtášek). Trenér: Vladimír Michal.

V Kunovicích se mají diváci na co těšit. Podaří se Třineckým urvat body i dnes? Utkání bude řídit trojice rozhodčích v čele s Petrem Vysloužilem. Na čarách budou Ondřej Pelikán a Lukáš Miko.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

2. kolo MOL Cupu i s Třincem v osudí

Postup je doma! Naši fotbalisté po čtyřech porážkách vybojovali první vítězství. V pohárovém utkání zdolali účastníka MSFL Jiskru Rýmařov 1:0 a postoupili do 2. kola.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál