Vypisuji posledních 30 článků.

17.6.Sezóna v číslech: ÚtočníciIgor MainkaV poslední části ohlédnutí za sezónou se podíváme do útočných řad. Tam působila trojice Václav Juřena, René Dedič a Petr Hošek.
16.6.Václav Juřena v OpavěIgor MainkaDeset gólů, osm asistencí a kvalitní výkony, to byla uplynulá sezóna v podání Václava Juřeny. Na podzim si díky tomu vyzkouší nejvyšší soutěž v barvách Slezského FC Opava.
14.6.Latocha řídil výhru osmnáctkyTRI - HRC 6:2, 29.kolo | J. Zipserová, I. MainkaSvěřenci trenéra Václava Bruka uzavřeli sezónu domácím vítězstvím nad Hranicemi. O své výhře rozhodli pěti góly už v prvním poločase. Čtyři z nich vstřelil talentovaný útočník Jan Latocha. Třinecká osmnáctka zakončila ročník v Moravskoslezské dorostenecké divizi na osmém místě.
14.6.Náročný víkend zakončený stříbremJ. Zipserová, I. MainkaTřinecká jedenáctka měla perný víkend. V sobotu jedna skupina absolvovala turnaj ve slovenské obci Kralovany. Druhá část týmu bojovala o přední umístění ve valašské dědině s názvem Kozlovice.
14.6.Zástupci třináctky bronzoví v atleticeIgor MainkaVrcholový fotbal není v dnešní době jen o kopání do míče. Důležitou součástí fotbalové přípravy je také gymnastika a atletika. Právě v atletických závodech zastupovali naši žáci tým Základní školy Dany a Emila Zátopkových.
13.6.Sezóna v číslech: ZáložníciIgor MainkaTřetí díl věnujeme statistikám záložníků. V sezóně 2017/2018 naskočilo do zápasů Fortuna národní ligy jedenáct hráčů na této pozici.
11.6.Sezóna v číslech: ObránciIgor MainkaVe druhém dílu se podíváme na čísla obránců. Do uplynulého ročníku Fortuna národní ligy zasáhlo osm hráčů na pozici beka.
11.6.Senzační závěr sezóny mladšího dorostuTRI - HRC 10:0, 29.kolo | Jana ZipserováDomácí Třinec převedl své kvality a v průběhu celého utkání sázel góly do sítě Přerova. Zápas měl náboj od zahajovacího hvizdu, až po ten konečný a výsledné skóre se zastavilo na neuvěřitelném stavu 10:0.
10.6.Devatenáctka přivezla z Ostravy tři bodyOST - TRI 3:6, 29.kolo | Jana ZipserováSvěřenci trenéra Petra Sostřonka ukázali své kvality v pátečním utkání s Baníkem, ve kterém mu nasázeli šest branek. Hattrickem se zaskvěl Petr Niemczyk, který svým prvním gólem odstartoval velkou kanonádu.
10.6.Mladší dorost bez boduOST - TRI 4:1, 29.kolo | Jana ZipserováDuel sedmnáctky proti Baníku Ostrava byl vyrovnaný pouze v první půli. Po změně stran už se domácí prosadili a čtyřikrát pokořili gólmana Gletu. Třinečtí se zmohli pouze na čestnou branku, kterou v samotném závěru vstřelil Mateusz Klimek.
9.6.Sezóna v číslech: BrankářiIgor MainkaJak si vedli hráči v uplynulé sezóně? Ve čtyřech dílech se podíváme na všechny formace. Dnes začínáme muži nejblíže vlastní bráně.
7.6.Třineckou patnáctku Přerov udolalPRE - TRI 4:1, 15.kolo | Jana ZipserováTřinec skóroval až v posledních minutách utkaní, které se většinu času hrálo pod taktovkou vítězného Přerova. Ten si po zásluze připsal tři body za vítězství 4:1.
7.6.Závěr rozhodl o výhře PřerovaPRE - TRI 2:0, 15.kolo | Jana ZipserováSouboj sousedů v tabulce vyvrcholil až v samém závěru. Když už to vypadalo, že utkání skončí bezgólovou remízou, přišla trefa Dychy do třinecké sítě. Minutu před koncem pojistil vítězství Přerova Švestka.
6.6.Marek Čelůstka: Základem všeho byla soudržnost kolektivuIgor MainkaPoslední slovo za uplynulou sezónou A-mužstva ve Fortuna národní lize dostal kapitán pátého celku soutěže Marek Čelůstka. Třinecký obránce nastoupil ve všech třiceti zápasech.
6.6.Patnáctka zdolala ŠumperkTRI - SUM 1:0, 26.kolo | Jana ZipserováStarší žáci i přes nepřízeň osudu při koncovkách potěšili trenéra i diváky. Ti viděli kreativní hru a veliké nasazení hráčů nejen domácího, ale i hostujícího týmu. Šumperku jeho veškeré úsilí a bojovnost k dosažení vítězství nestačilo a odjel domů poražen.
6.6.Utkání sedmnáctky skončilo smolnou remízouTRI - OPA 1:1, 28.kolo | Jana ZipserováMladší dorostenci prodloužili sérii bez prohry na tři zápasy. V utkání proti Opavě se hned z první akce dostali do vedení, jenže v dalším průběhu přenechali otěže zápasu soupeři, v závěru utkání je nechali vyrovnat a zůstali v dolní polovině tabulky.
6.6.Vítězná šňůra pokračujeHLU - TRI 1:6, 24.kolo | Jana ZipserováPo druhém hattricku v řadě z kopaček Jana Folvarčného střelecká kanonáda pokračovala v průběhu celého zápasu. Hlučín sice vstřelil třineckým hráčům jeden gól, na to však svěřenci trenéra Petra Hrazdílka reagovali. A jako zpětnou vazbu přidali Hlučínu další tři góly do sítě.
6.6.Třinec těsně podlehl HlučínuHLU - TRI 6:5, 24.kolo | Jana ZipserováPočetné obecenstvo dodalo utkání mladších žáků pořádný říz. Oba týmy byly hnány kupředu nejen podporou diváků, ale také touhou po vítězství. Štěstí však bylo nakloněno domácímu týmu, který zvítězil 6:5.
5.6.Dorostenci prohráli s OpavouTRI - OPA 1:2, 28.kolo | Jana ZipserováVyrovnané utkání se šancemi na obou stranách rozhodla lepší koncovka v podání opavských fotbalistů. Hosté od 39. minuty vedli a soupeři i přes dramatický závěr nedovolili srovnat.
4.6.Baník po nářezu odešel s pláčemOST - TRI 1:8, 28.kolo | I. Mainka, J. ZipserováNejmladší žáci si s přehledem odvezli z Ostravy vysoké sedmigólové vítězství. Baník držel krok pouze v první třetině, kdy ztrácel jeden gól. Pak však udeřili naši a po hattricku Jana Folvarčného si připsali do tabulky tři body za vítězství 8:1.
4.6.Starší žáci si připsali tři bodyTRI - SUM 4:2, 26.kolo | Jana ZipserováZápas se po celou dobu nesl v poměrně vyrovnaném duchu. Velkým tahounem domácích byl Mateusz Bartnicki, který vstřelil hattrick. Svěřenci trenéra Marka Klečackého se nenechali psychicky udolat, ani když soupeř výsledek srovnal. Naopak se v závěru vybudili k dalším dvěma brankám a tak si pojistili svou výhru.
4.6.Třináctka rozstřílela Baník na jeho hřištiOST - TRI 1:11, 28.kolo | Jana ZipserováTřinečtí mladší žáci s velkým náskokem přehráli domácí Baník. Ten tempo hostů dlouho neudržel a od dvacáté minuty patřil zápas vítěznému Třinci.
2.6.Ani bouřka nezastavila chuť dětí sportovatIgor MainkaMalí i velcí třinečtí fotbalisté prožili ve sportovním areálu Vitality Slezsko ve Vendryni pestrý sportovní den plný atrakcí. V další části byli oceněni nejlepší hráči jednotlivých kategorií. Celou akci zakončila autogramiáda A-mužstva a tombola o hodnotné ceny.
1.6.PoděkováníIgor MainkaVčera opustila naši fotbalovou rodinu vynikající marketingová pracovnice a kamarádka Lucie Trnková, která se po necelých dvou letech rozhodla vrátit do své rodné Prahy.
31.5.Osmnáctka vyvezla bod z UničovaUNI - TRI 1:1, 28.kolo | Igor MainkaTřinecká osmnáctka si z posledního výjezdu v sezóně odvezla bod za remízu 1:1 nad Uničovem. Domácí vedli, ale po změně stran vyrovnal Nieslanik.
31.5.Šestnáctka v Uničově prohrálaUNI - TRI 5:3, 28.kolo | Igor MainkaGólostroj na uničovském trávníku dopadl lépe pro domácí fotbalisty. Naši hráči dokázali ve druhé půli vyrovnat na 3:3, ale rychlá odpověď v podobě dvojitého úderu zajistila domácím tři body.
31.5.Dvanáctka rozmetala PřerovTRI - PRE 18:0, 16.kolo | Igor MainkaNejmladší žáci se rozloučili s domácím prostředím vysokým vítězstvím. Do sítě Přerova nasázeli neuvěřitelných osmnáct gólů.
31.5.Starší žáci zdolali PřerovTRI - PRE 8:3, 16.kolo | Igor MainkaOsm gólů v síti Přerova. Tak dopadl středeční duel třinecké třináctky proti Přerovu. V první třetině ještě hosté dokázali reagovat na úderné nájezdy Slezanů, v dalších částech domácí zpevnili obranu a zaslouženě zvítězili pětigólovým rozdílem.
30.5.Jsme tu od toho, abychom dělali fotbal, říká předseda FAČR Martin MalíkI. Mainka, L. Černek, L. TrnkováNa konci dubna navštívil naše průmyslové město předseda Fotbalové asociace České republiky Ing. Martin Malík. Bývalý marketingový ředitel Slavie a předseda marketingové agentury STES se stal v zimě nejvyšším mužem českého fotbalu.
29.5.Můžu všechny ujistit, že v Třinci zůstávám, řekl Jiří NečekTRI - VDF 2:2, 30.kolo | Igor MainkaPoslední kolo Fortuna národní ligy v pátek dojelo do svého cíle. Z vítězství v soutěži se radují fotbalisté Opavy, ze vstupenky do nejvyšší soutěže i Příbram. Náš celek skončil po remíze 2:2 s Varnsdorfem na pátém místě, severočeský tým je o šest pozic níž.

Sezóna v číslech: Útočníci

Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál