V červnu 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

24.6.Všechny kluby s licencíV pátečním osudí pro rozlosování soutěžního ročníku 2010/2011 II. ligy budou všechny týmy podle plánu. Licenční tribunál přisoudil licenci Znojmu, Varnsdorfu, Vlašimi, Bohemians Praha, či Mostu.
22.6.Trenérem Moldavy ČopjakNovým trenérem slovenské Moldavy (2. liga) se stal bývalý trenér Třince, Orlové, či polské Odry Opole Miroslav Čopjak. Čopjak v Třinci působil v závěru ročníku 2006-07 a na začátku sezóny 2007-08.
19.6.Onlajny z MS17Na www.onlajny.cz můžete sledovat online přenosy ze zápasů českého týmu na fotbalovém MS do 17 let, které se koná v Mexiku. První zápas hrají Češi proti USA v 1:00 našeho času v noci z neděle na pondělí.
16.6.I dorostenciv Krajském přeboru se loučili se sezonou. Nejprve U16 porazila Staré Město 5:1. Poté U18 stejného soupeře rozprášila 10:0 (3:0) Branky: 2 Kisza, 2 Huťka, 2 Zoubek, Machala, Bodeček, Holeksa, Sikora
15.6.Program a výsledky mládežeÚterý 14. 6. (17:00 a 15:30)
Třinec B (U14) - Karviná B (U14) 0:5 (0:3)
Třinec B (U12) - Karviná B (U12) 0:3 (0:2)

Středa 15. 6. (14:15 a 16:30)
Slovácko B (U18) - Třinec (U19) 2:2 (2:2) B: Rusek, Koper.
Slovácko B (U16) - Třinec (U17) 7:0 (4:0)

Středa 15. 6. (17:00 a 15:30)
Valašské Meziříčí (U15) - Třinec (U15) 0:0
Valašské Meziříčí (U13) - Třinec (U13) 0:7 (0:3)
B: Stawowiak 3, Bažanowski 2, Kotas, Kantor.

Čtvrtek 16. 6. (18:00 a 16:00)
Třinec B (U18) - St. Město u F-M (U19) 10:0 (3:0)
Třinec B (U16) - St. Město u F-M (U17) 5:1 (2:1)
15.6.Nejstarší dorostencise rozločili se sezonou remizou 2:2 (2:2) na hřišti Slovácka. Branky vstřelili v první půli Rusek a Koper. Mohli i vyhrát ale Baron v 82. min. neproměnil pokutový kop. Mladší U17 zakončila sezonu debaklem 0:7 (0:3)
13.6.Program mládežeSobota 11. 6. (9:00 a 10:45)
Kopřivnice (U15) - Třinec B (U14) 0:2 (0:0) B: Borski, Latocha.
Kopřivnice (U13) - Třinec B (U12) 1:2 (0:1) B: Potůček, Š. Petružálek.

Sobota 11. 6. (10:00 a 11:45)
Uničov (U15) - Třinec (U15) 3:0 (1:0)
Uničov (U13) - Třinec (U13) 0:5 (0:3) B: Stawowiak 2, Kotas 2, Wantula.

Sobota 11. 6. (10:15 a 12:30)
Bílovec (U19) - Třinec B (U18) 1:0 (0:0)
Bílovec (U17) - Třinec B (U16) 0:0

Neděle 12. 6. (11:00 a 13:15)
Třinec (U19) - Brno B (U18) 1:0 (0:0) B: Baron.
Třinec (U17) - Brno B (U16) 1:3 (0:2) B: Kulla.
12.6.Ročník 92se s třineckými pažity rozloučil vítězně. V posledním utkání na domácím hřišti se naši dorostenci dočkali prvního vítězství v jarní části soutěže! To zařídil pět minut před poločasovou přestávkou střelou mezi nohy hostujícího brankáře Baron.
6.6.Krajský přebor žákůTřinec B (U14) - Dolní Benešov 0:2 (0:0). Třinec B (U12) - Dolní Benešov 9:0 (5:0) B: Samiec 2, J. Cieslar, V. Cieslar, Potůček, M. Petružálek, Bažanowski, Lanc, Krenželok.
5.6.Program mládežeNeděle 5. 6. Krajský přebor: 10:00 Třinec B (U14) - Dolní Benešov, 11:45 Třinec B (U12) - Dolní Benešov. Obě utkání se hrají na Borku.
5.6.Turnaj k 90. výročí......fotbalu v Třinci ovládli hráči Baníku Ostrava. Svou základní skupinu vyhráli bez ztráty bodu. Ve finále porazili hráče MŠK Žilina 3:1. Třetí příčku obsadili hráči MFK OKD Karviná, ti v souboji o třetí místo porazili domácí fotbalisty po výsledku 1:1 3:2 na pokutové kopy.
5.6.Oboya nastoupil, Keňa prohrálaFotbalisté Keni nezvládli kvalifikační utkání o postup do Afrického poháru národů a prohráli v Angole 1:0. O vítězstí domácích rozhodl hlavou v 70. minutě Manucho. V té době už byl na hřišti i třinecký Patrick Oboya, který v 56. minutě nahradil útočníka Wangu.
4.6.Žižkov postup, Kladno sestupDnešní předposlední kolo 2. ligy rozhodlo jak o druhém postupujícím, tak i o druhém sestupujícím. Duklu do první ligy doprovodí další pražská Viktoria Žižkov, naopak s Hlučínem putuje o patro níž Kladno.
2.6.Nejstarší dorostenci odehráli ve středu ve Smilovicích přátelský zápas s místním A-týmem. Souboj skončil remízou 4:4 i přesto že naši dorostenci vedli po první půli už 4:0. Branky vstřelili 2x Vlachovič, Baron a Kreželok z penalty. Ve druhé půli domácí zabrali, naši hráči nenavázali na výkon z první půle a tak se zrodila remíza.
2.6.Rehák dohrálPro třineckého záložníka Daniela Reháka letošní druholigová sezóna skončila. Disciplinární komise udělila Rehákovi stop na dvě utkání za červenou kartu v zápase Sparta B - Třinec.

Na úvod přípravy remíza

Fotbal na oslavách zakončení školního roku zhruba tisícovce diváků gól nenabídl. Třinecký tým bojoval a s účastníkem kvalifikace Evropské ligy remizoval 0:0.

Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál