Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2015 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.3.Dvanáctka poprvé bodovalaNejmladší žáci začali jarní část skvěle, porazili Valašské Meziříčí a poprvé v sezoně si sáhli na body. S Valachy si za tři body poradila také o rok starší třináctka.

U13: Třinec - Valašské Meziříčí 8:3 (5:1)
Branky Třince: 2x Roman, 2x Štafen, Bora, Sikora, Lasota, Hodula.

U12: Třinec - Valašské Meziříčí 6:4 (1:3)
Branky Třince: 2x Nieslanik, 2x Ondryhal, Burgo, O. Kajfosz.

26.3.PřípravkaKategorie U11: Karviná - Třinec 15:12
B: Benedik 4, Voznica 2, O. Kajfosz 2, Buryan 2, Kovář, Nguyen.
23.3.Přípravka zdolala KarvinouTřinecká přípravka do 9 let porazila na umělce v Karviné domácí celek vysoko 20:5 (Branky: Gerinec 4, Biskos 4, Trombik 4, Staszko 3, Szotkowski 2, Cienciala 2, Klimek). „Kluci sehráli velmi podařené utkání a byla na nich vidět chuť spolupracovat s ostatními spoluhráči. Za velmi kvalitní kolektivní výkon si zaslouží velkou pochvalu,“ zhodnotil utkání trenér Cieslar.
21.3.U19 začala úspěšněDevatenáctka zahájila jarní tažení těsnou výhrou 1:0 nad Spartou Brno. Po celý zápas byli Třinečtí lepším týmem, ale prosadili se až minutu před koncem, kdy se Puczok s pomocí větru trefil přímo z rohového kopu.
17.3.Přípravka sedmáTřinecká přípravka do osmi let zakončila svůj třetí turnaj ve Smilovicích sedmým místem. V boji o konečné umístění porazila Opavu po výsledku 1:1 na penalty. Nejlepším třineckým hráčem všech tří turnajů byl Antonín Potěšil.
4.3.Další posilou GajdošíkTřinecký tým pro jarní část posílil slovenský ofenzivní záložník Marek Gajdošík. Jeho mateřským klubem je Nitra, ale na podzim hostoval o patro níž v Seredi. V Třinci je na hostování do konce sezóny.
Aktuální články
 
 

Tři body v úvodu sezóny

Po těžké první půli se domácí zmátořili a nepolevili. Do druhého poločasu vstoupili s odhodláním vyhrát. Velkou zásluhu na výhře Třince nese Jakub Lysek. Ten vstřelil obě branky a tím svému týmu zajistil výhru.

 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál