Změny kádru

Jaro 2017

Příchody

JménoTým
Stanislav Vávra FC Zbrojovka Brno (hostování)
Šimon Šumbera 1. SC Znojmo FK

Odchody

JménoTým
Jaroslav Málek FC Hlučín
Pavel Malcharek FC Rohrendorf (Rakousko)
Pavel Hloch SC Melk (Rakousko)
Jakub Teplý 1. SC Znojmo FK
Tomáš Vengřinek bez angažmá

Podzim 2016

Příchody

JménoTým
Matej Ižvolt MFK Frýdek-Místek
Dario Krišto DAC 1904 Dunajská Streda
Pavel Tobiáš FC Baník Ostrava
Petr Hošek SK Slavia Praha
Michal Stříž MFK Vyškov (hostování)
Jiří Janoščín FC Zbrojovka Brno
Tomáš Vengřinek FC Baník Ostrava

Odchody

JménoTým
Jiří Janoščín FC Zbrojovka Brno (konec hostování)
Douglas Djika FC Slovan Liberec (konec hostování)
Miroslav Ceplák konec kariéry
Peter Kučera FC Odra Petřkovice
David Martynek hledá si angažmá
Marek Szotkowski FC Baník Ostrava (konec hostování)
Filip Tomovič FC Spartak Trnava
Pavol Zimka ŠK Javorník Makov
Pavel Rohel MFK Havířov

Jaro 2016

Příchody

JménoTým
Jiří Adamuška FC Fastav Zlín (přestup)
Muamer Avdič FC Zbrojovka Brno (přestup)
Pavel Rohel MFK Vítkovice (konec hostování)
Martin Motyčka Jiskra Rýmařov (konec hostování)
Tomáš Benetka TJ Sokol Čížová (přestup)
Douglas Hugues Djika FC Slovan Liberec (hostování)
Martin Janošík FC Slovan Liberec (přestup)
Marek Szotkowski FC Baník Ostrava (hostování)

Odchody

JménoTým
Václav Bruk konec kariéry
Benjamin Vomáčka konec kariéry
Lukáš Brych FC MAS Táborsko (hostování)
Daniel Černý FC Viktoria Plzeň (konec hostování)
Tomáš Knötig MFK OKD Karviná (konec hostování)
Václav Mozol FK Teplice (konec hostování)
Peter Šenk FK Senica (konec hostování)
Václav Tomeček konec smlouvy

Podzim 2015

Příchody

JménoTým
Imrich Bedecs ŠK Senec (přestup)
Tomáš Knötig MFK OKD Karviná (hostování)
Jaroslav Málek FC Hlučín (konec hostování)
Václav Mozol FK Teplice (hostování)
Lukáš Salachna FC Fastav Zlín (přestup)
Daniel Černý FC Viktoria Plzeň (hostování)
Radim Nečas (trenér) FC MAS Táborsko
Jakub Teplý FC Vysočina Jihlava (hostování)
Peter Šenk FK Senica (hostování)

Odchody

JménoTým
Pavel Rohel MFK Vítkovice (hostování)
Lukáš Kubáň 1. FC Slovácko (konec host.)
Tomáš Matoušek SK Hanácká Slavia Kroměříž (přestup)
Martin Sporysz FC Hlučín (hostování)
Jan Krejčí FC Sparta Brno (konec hostování)
Pavel Malíř TJ Lokomotiva Petrovice (hostování)
Michael Hupka Konec angažmá
Marek Gajdošík MŠK Púchov
Tomáš Gavlák Slávia Staškov (přestup)
Ondřej Smetana Union Neuhofen (přestup)
Marek Kalivoda (trenér) konec angažmá

Jaro 2015

Příchody

JménoTým
Václav Tomeček SK Sigma Olomouc (přestup)
Pavel Malcharek FC Fastav Zlín (hostování)
Pavel Hloch 1. SK Prostějov (hostování)
Jan Krejčí FC Sparta Brno (hostování)
Jiří Janoščín FC Zbrojovka Brno (hostování)
Peter Kučera juniorka
Martin Sporysz Lokomotiva Petrovice (návrat z host.)
Marek Gajdošík FC Nitra (přestup)

Odchody

JménoTým
Patrik Kundrátek FC Baník Ostrava (konec host.)
Jan Zawada FC Baník Ostrava (konec host.)
Jan Lukáš 1. FC Slovácko (konec host.)
Petr Lisický SK Slavia Orlová (hostování)
Jaroslav Málek FC Hlučín (hostování)
Tomáš Voves Sulko Zábřeh (hostování)

Podzim 2014

Příchody

JménoTým
Benjamin Vomáčka FC Baník Ostrava (přestup)
Pavel Rohel TJ Sokol Lískovec (přestup)
Tomáš Voves FC Baník Ostrava (přestup)
Patrik Kundrátek FC Baník Ostrava (hostování)
Jan Zawada FC Baník Ostrava (hostování)
René Dedič MŠK Žilina (SVK/přestup)
Jan Lukáš 1. FC Slovácko (hostování)
Ondřej Smetana SV Elversberg (přestup)

Odchody

JménoTým
Roman Haša 1. FC Slovácko (konec host.)
Petr Wojnar FK Mladá Boleslav (konec host.)
Radek Gulajev BW Linz (AUT)
Michal Janec FC Slovan Liberec (konec host.)
Marek Kyselý Sulko Zábřeh (hostování)
Tomáš Gavlák MFK Frýdek-Místek (hostování)

Jaro 2014

Příchody

JménoTým
René Dedič MŠK Žilina (hostování)
Roman Haša 1. FC Slovácko (hostování)
Michal Janec FC Slovan Liberec (hostování)
Jaroslav Málek MSK Břeclav
Lukáš Paleček MFK OKD Karviná
Benjamin Vomáčka FC Baník Ostrava (hostování)
Pavel Rohel TJ Sokol Lískovec
Lukáš Kubáň 1. FC Slovácko (hostování)

Odchody

JménoTým
Martin Lipčák MFK OKD Karviná
Lukáš Brych FC Viktoria Plzeň (konec host.)
Petr Cigánek SFC Opava (konec host.)
Josef Čtvrtníček 1. FC Slovácko (konec host.)
Václav Juřena MFK OKD Karviná (konec host.)
Kamil Adamek Drzewniarz Jasienica (konec host.)
Dzmitry Rekish konec angažmá
Jan Malík FC Zbrojovka Brno (konec host.)
Martin Sporysz FK Slavia Orlová-Lutyně (hostování)

Podzim 2013

Příchody

JménoTým
Pavel Hajný (trenér) FC Hlučín
Martin Zbončák (trenér)
Marek Čelůstka FC Hlučín
Tomáš Dostál FC Hlučín
Jaroslav Málek MSK Břeclav (hostování)
Jan Malík FC Zbrojovka Brno (hostování)
Petr Wojnar FK Mladá Boleslav (hostování)
Lukáš Brych FC Viktoria Plzeň (hostování)
Radek Gulajev MFK Frýdek-Místek (hostování)
Josef Čtvrtníček 1. FC Slovácko (hostování)
Miroslav Ceplák MFK Frýdek-Místek (konec hostování)
Dennis Christu FC IRP Český Těšín (konec hostování)
Václav Juřena MFK OKD Karviná (hostování)

Odchody

JménoTým
Miroslav Kouřil (trenér) konec angažmá
Lubomír Vašek (trenér) konec angažmá
Václav Juřena MFK OKD Karviná (konec hostování)
Pavel Eismann MFK OKD Karviná
Martin Lipčák konec angažmá
Daniel Klimas SFC Opava (konec hostování)
Martin Švec FC Spartak Trnava (konec hostování)

Jaro 2013

Příchody

JménoTým
Václav Juřena MFK OKD Karviná (hostování)
Josef Čtvrtníček 1. FC Slovácko (hostování)

Odchody

JménoTým
Hynek Prokeš SFC Opava (konec hostování)
Miroslav Ceplák MFK Frýdek-Místek (hostování)
Martin Vlachovič SK Sulko Zábřeh (hostování)
Dennis Christu FC IRP Český Těšín (hostování)

Podzim 2012

Příchody

JménoTým
Martin Motyčka MFK OKD Karviná
Martin Švec FC Spartak Trnava (hostování)
Petr Cigánek Slezský FC Opava (hostování)
Marek Kyselý SK Uničov
Dennis Christu FC Baník Ostrava
Martin Sporysz IRP Český Těšín (konec hostování)
Martin Vlachovič Lokomotiva Petrovice (konec hostování)
Daniel Klimas Slezský FC Opava (hostování)

Odchody

JménoTým
Petr Nekuda Sigma Olomouc (konec hostování)
Igor Súkenník Horní Měcholupy (konec hostování)
Patrik Siegl Rakousko
Martin Surynek Viktoria Žižkov
František Hanus FK Slavia Orlová (hostování)
Martin Maroši Rakousko
Daniel Rehák Duslo Šaľa (Slovensko)
Radek Kuděla Slezský FC Opava
Marek Švábík Fotbal Poruba 2011

Jaro 2012

Příchody

JménoTým
Pavel Eismann Sandecja Nowy Sacz
Ondřej Byrtus MFK Frýdek-Místek (konec hostování)
Tomáš Mrázek SFC Opava (konec hostování)
Igor Súkenník Horní Měcholupy(hostování)

Odchody

JménoTým
Radek Szmek 1. FC Slovácko (konec hostování)
Tomáš Mrázek FC Hradec Králové
Martin Pospíšil SK Sigma Olomouc (konec hostování)
Jiří Pešek 1. SK Prostějov (konec hostování)
Filip Klepek FC IRP Český Těšín (hostování)
Patrik Siegl FC IRP Český Těšín (hostování)

Podzim 2011

Příchody

JménoTým
Radek Szmek 1. FC Slovácko (hostování)
Martin Maroši FC Zbrojovka Brno (návrat z hostování)
Filip Klepek FC Vítkovice
Martin Pospíšil SK Sigma Olomouc (hostování)
Petr Nekuda SK Sigma Olomouc (hostování)
Tomáš Gavlák FK Bodva Moldava nad Bodvou (SVK)
Jiří Pešek FC Vítkovice (hostování)

Odchody

JménoTým
Ebus Onuchukwu konec angažmá
Patrick Oboya FK Baník Most (konec hostování)
Martin Minarčík MŠK Žilina (Slovensko)
Jaroslav Chlebek konec angažmá
Radek Szmek 1. FC Slovácko (přestup)
Tomáš Mrázek Slezský FC Opava (hostování)
Ondřej Byrtus MFK Frýdek-Místek (hostování)

Jaro 2011

Příchody

JménoTým
Tomáš Mrázek FKM Nové Zámky (Slovensko)
Patrick Oboya FK Baník Most (hostování)
Martin Minarčík MŠK Žilina (Slovensko)

Odchody

JménoTým
Tomas Radzinevičius MFK OKD Karviná
Martin Doležal Sigma Olomouc (konec host.)
Tomáš Cihlář FC Vysočina Jihlava (konec host.)
Marcin Bednarek bez angažmá
Martin Maroši Zbrojovka Brno (hostování)

Podzim 2010

Příchody

JménoTým
Tomáš Cihlář Vysočina Jihlava (na hostování)
Patrik Krabec (trenér) FC Vítkovice
Miloš Koloničný (trenér) TJ Nýdek
Pavel Karlík Ústí nad Labem (hostování)
Filip Przyczko dorost
Patrik Siegl Kapfenberg (Rakousko/host.)
Martin Surynek Sparta Brno
Daniel Rehák Slovan Liberec
Tomas Radzinevičius FK Senica (Slovensko)
Peter Štyvar Bristol City (Anglie)

Odchody

JménoTým
Jiří Neček (trenér) konec angažmá
Karel Kula (trenér) konec angažmá, nově Karviná
Lukáš Matůš 1. FC Slovácko (konec host.)
Tomáš Hrdlovič Sigma Olomouc (konec host.)
Petr Kobylík Sigma Olomouc (konec host.)
Ivan Martinčík konec smlouvy
Radek Szmek 1. FC Slovácko (hostování)
Pavel Eismann Sandecja Nowy Sacz (Polsko)
Pavel Karlík konec angažmá

Jaro 2010

Příchody

JménoTým
Petr Kobylík Tatran Prešov (SVK)
Martin Maroši MFK Petržalka (SVK)

Odchody

JménoTým
Mariusz Adaszek GSK Jastrzebie (POL)
Petr Stýskala TVD Slavičín

Podzim 2009

Příchody

JménoTým
Jiří Neček (trenér) SFC Opava
Karel Kula (trenér) Baník Ostrava
Martin Doležal Sigma Olomouc, hostování
Petr Stýskala 1. FC Slovácko
Lukáš Matůš 1. FC Slovácko
Mariusz Adaszek GKS Jastrzebie (POL)
Marcin Bednarek GKS Jastrzebie (POL)
Pavel Eismann Bohemians Praha, návrat z host.
Tomáš Hrdlovič Sigma Olomouc
Andrej Maťašovský Veselí na Moravě
Ebus Onuchukwu Katerini (GRE)

Odchody

JménoTým
Vít Přecechtěl Baník Ostrava, návrat z host.
Martin Šalamoun Sigma Olomouc, návrat z host.
Stanislav Cabák Fotbal Frýdek-Místek
Anton Fizek IRP Český Těšín
Martin Zbončák Bohemians Praha
Richard Veselý konec smlouvy
Martin Doubek 1. SC Znojmo
Aktuální články
 
 

Třinec zdolal favorizovaný Górnik

Vynikající zápas s velmi dobrým výsledkem. Takový byl duel v Rybniku. Třinečtí hráči hráli prim především v prvním poločase, vytvořili si několik zajímavých příležitostí, dvě z nich proměnili a nakonec zvítězili 2:0.

 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2017 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál