Osmnáctka otočila duel ve Vsetíně

(9.5.2018) Tým Václava Bruka dokázal zvrátit nepříznivý výsledek z první půle a po dvou gólech Špulicy se mohl radovat z vítězství 3:2.

24.kolo, čtvrtek 3.5.2018
Vsetín
2:3
(2:1)
Branky: 9. Dominik Špulica (0:1), 12. Lukáš Škrla (1:1), 39. Lukáš Škrla (2:1), 57. Dominik Špulica (2:2), 79. Jan Latocha (2:3). Rozhodčí: Dominik Kovářčík - Miroslav Smýkal, Libor Skalický. Žluté karty: Lukáš Škrla, Adam Novák (oba Vsetín).
Vsetín: Rostislav Konečný - Adam Novák, Viktor Trčka, Daniel Řeřucha, Kristian Kučera (46. Tomáš Ohryzek), Lukáš Škrla, Karel Machala, Matouš Trochta, Ondřej Čada, Michal Vojtášek, Jan Jakeš. Trenér: Martin Nikolém.
FK Fotbal Třinec: Štěpán Hickel - Marek Godfryd, Roman Wilk, Daniel Jež, Jan Pilch (64. Dominik Bičaník), Vojtěch Cieslar, Kryštof Kluz (79. Ondřej Kisza), Filip Stančík (82. Dominik Horňák), Jan Latocha, Dominik Špulica. Trenér: Václav Bruk.
Počet diváků: 50

Václav Bruk, trenér Třince

„Utkání bylo po celou dobu vyrovnané, v závěru jsme byli šťastnější, jelikož soupeř své šance neproměnil. Naopak my jsme v 80. minutě rozhodli o vítězství.“