Čtrnáctka polevila a remizovala

(9.5.2018) Nad předposledním týmem tabulky měli hráči v první polovině hry jasnou převahu. Bohužel v té druhé se přizpůsobili soupeři a dovolili jim vyrovnat na konečných 2:2.

21.kolo, sobota 28.4.2018
2:2
(2:0)
FC Valašské Meziříčí
Branky: 25. Andrej Khanh An Nguyen (1:0), 30. Mateusz Bartnicki (2:0), 38. Adam Juřík (2:1), 68. Viktor Bambula (2:2). Rozhodčí: Martin Chýlek - Petr Šištík, Vít Závodný.
FK Fotbal Třinec: Jakub Benedik - Szymon Sabela (56. Filip Žídek), Viktor Burian, Matěj Mieszek, Kryštof Labaj, Andrej Khanh An Nguyen, Mário Jantošík (54. Jakub Kajfosz), Mateusz Bartnicki, Ondřej Kajfosz (49. Erik Petrák), Pavel Klimek, Tomáš Voznica (58. Josef Čišecký).Trenér: Marek Klečacký.
FC Valašské Meziříčí: Ondřej Kvapil - Tadeáš Horák, Jindřich Vrána, Petr Plandor, Josef Sušeň (56. Michal Vaigl), Filip Kubíček (36. Viktor Bambula), Filip Plesník (46. Michael Bílý), René Veselý, Adam Juřík, Václav Vozák, Lukáš Sekyra (36. Tomáš Nevařil).Trenér: Zdeněk Maléř.
Počet diváků: 15

Ivan Martinčík, trenér Třince

„Dnešní utkání mělo dva rozdílné poločasy. V prvním jsme hráli slušně a dokázali jsme vytěžit z minima maximum. Ve druhém poločase kluci polevili a soupeř naše chyby potrestal.“