Sedmnáctka rozhodla již v prvním poločase

(24.10.2017) Již v pátek se hrál další zápas Moravskoslezské dorostenecké ligy mladšího dorostu, ve kterém třinečtí dorostenci narazili na jihomoravské Znojmo. Soupeři nadělili dvě branky hned v prvním poločase a nakonec díky nim zvítězili. V tabulce soutěže patří třinecké sedmnáctce sedmá příčka.

12.kolo, pátek 20.10.2017
2:0
(2:0)
1. SC Znojmo FK
Branky: 7. Jan Pilch (1:0), 22. Ondřej Jalovičor (2:0). Rozhodčí: Petr Kubiena - Radim Kaloč, Aleš Potiorek. Žlutá karta: Radim Pohanka (Znojmo).
FK Fotbal Třinec: Tomasz Gleta - Dominik Horňák, Robert Walaski, Josef Bujok (67. Tomáš Laba), Ondřej Kisza, Jan Pilch, Jakub Walek, David Kajánek (57. Adam Michalek), Mariusz Chmiel (51. Filip Dohnal), Ondřej Jalovičor, Dominik Špulica (68. Adam Puczok). Trenér: Martin Zbončák.
1. SC Znojmo FK: Matěj Šnepfenberg - Radim Tříletý, Dominik Peřinka, Roman Vespalec, Vojtěch Fajkus (57. Ota Mrňa), Adam Žůrek, Matěj Kohout, Radim Pohanka (25. David Stadler), Vojtěch Pospíšil, Stanislav Kohoutek (49. Martin Cabák), Filip Navrátil. Trenér: Luděk Zlámal.
Počet diváků: 30

Martin Zbončák, trenér Třince

„V prvním poločase kluci předvedli výborný výkon. Velmi dobře jsme kombinovali, kromě dvou vstřelených branek jsme si vypracovali další gólové šance a soupeře jsme k ničemu nepustili. Bohužel ve druhém poločase vinou jakéhosi uspokojení s tím, že se nemůže nic stát, jsme polevili a soupeře zbytečně pustili zpátky do zápasu. Kluci si musí uvědomit, že poctivý výkon musí předvést během celého utkání a nesmí připustit to, že se soupeř porazí sám.“