Třináctka v posledním zápase vyhrála

(12.6.2017) Svěřenci trenéra Andrejka si v poslední zápase sezóny na domácím stadionu na Borku uhráli vítězství 6:4 nad soupeřem z Bílovce. Celkově v tabulce soutěže SpSM - U12 SEVER obsadili 8. příčku se ziskem 31 bodů.

17.kolo, neděle 11.6.2017
6:4
(3:4)
Bílovec
Branky: 1. Martin Černín (0:1), 2. Benedikt Besta (0:2), 2., 8. a 77. Tomáš Voznica (1:2, 2:2, 6:4), 13. a 60. Mateusz Bartnicki (3:2, 4:4), 26. Lukáš Juřica (3:3), 35. Benedikt Besta ( Rozhodčí: Lukáš Farnik.
FK Fotbal Třinec: Erik Petrák - Matěj Mieszek, Ondřej Kajfosz, Viktor Buryan, Jakub Benedik, Kryštof Labaj - Dominik Skalka, Tomáš Kowalski, Andrej An Khanh Nguyen, Mário Jantošík, Pavel Klimek - Tomáš Voznica, Mateusz Bartnicki. Trenér: Jaroslav Andrejko.
Bílovec: Adam Pustka - David Lyčka, Benedikt Besta, Lukáš Korus, Jakub Pavlík, Adam Gráf, Lukáš Juřica, Jan Procházka, Václav Rusek, Martin Černín, Pavel Vašenda, Jan Musil, David Urban, Vladimír Vaclavik, Filip Beneš. Trenér: Jan Adamec.
Počet diváků: 50

Jaroslav Andrejko, trenér Třince

„Vstup do posledního mistrovského zápasu nám moc nevyšel. V první minutě utkání jsme dvakrát inkasovali. Zlepšeným výkonem v poslední třetině zápasu, kterou jsme vyhráli 3:0, jsme si vítězství zasloužili.“