Mladším žákům chyběl gól

(6.6.2017) Ani druhému mužstvu mladších žáků se nepodařilo přivézt body z Hranic. Třináctka prohrála s domácími 6:5 a v tabulce jí patří před posledním zápasem osmé místo.

16.kolo, čtvrtek 1.6.2017
Hranice
6:5
Branky: 6. Roman Čížek (1:0), 27. Tomáš Cubo (2:0), 45. Lukáš Králík (3:0), 53. Ondřej Kajfosz (3:1), 56. Tomáš Pobořil (4:1), 61. Tomáš Voznica (4:2), 67. Patrik Vybíral (5:2), 71. Tomáš Cubo (6:2), 74. Tomáš Voznica (6:3), 77. Mateusz Bartnicki (6:4), 80. Andrej An Khanh Nguyen (6:5). Rozhodčí: Roman Labaš.
Hranice: Marek Jordán - Jakub Rada, Martin Kučera, Patrik Vybíral, Richard Kubeša, Adam Rozmus, Robin Stryk, Petr Křenek, Tomáš Cubo, Tomáš Pobořil, Roman Čížek, Milan Le, Filip Vymětalík, Lukáš Kučera, Lukáš Králík, Denis Šindlar. Trenér: Zdeněk Strýk.
FK Fotbal Třinec: Vojtěch Jopek - Matěj Mieszek, Jakub Kajfosz, Viktor Buryan, Pavel Klimek - Dominik Skalka, Tomáš Kowalski, Andrej An Khanh Nguyen, Mário Jantošík, Ondřej Kajfosz - Tomáš Voznica, Mateusz Bartnicki. Trenér: Jaroslav Andrejko.
Počet diváků: 56

Jaroslav Andrejko, trenér Třince

„V dnešním mistrovském utkání jsme za domácími hráči zaostávali v nasazení a v přistupování k hráčům. Po redukci počtu hráčů v poslední třetině zápasu, kterou jsme vyhráli 4:2, jsme pro nás průběžný nepříznivý výsledek pouze zkorigovali.“