Šestnáctka remizovala ve Zlíně

Šestnáctka remizovala ve Zlíně

(20.3.2017) I v druhém soutěžním zápase naši mladší dorostenci bodovali. Na zlínské půdě si remízou 1:1 pojistili třetí příčku v jarní tabulce soutěže SCM - U16.

2.kolo, neděle 19.3.2017
FC Fastav Zlín
1:1
(0:1)
FK Fotbal Třinec
Branky: 3. Dominik Špulica (0:1), 76. Vít Staněk (1:1, z penalty). Rozhodčí: Petr Liška - David Šimoník, Štěpán Pospíšil. Žluté karty: Robin Hruška - Miroslav Hamrozi.
FC Fastav Zlín: Robin Křepela - Filip Němeček, Lukáš Kadrle (41. Vítek Zapletal), Jan Vaněk, Tobiáš Slovák (53. Matěj Kočica), Matěj Kořenek, Jan Hellebrand, Vít Staněk, Milan Knedla (41. Robin Hruška), Jan Podhajský (50. Jan Drábek), Tomáš Šimoník. Trenér: Radek Matulík.
FK Fotbal Třinec: Štěpán Hickel (33. Tomasz Gleta) - Dominik Horňák (78. Tomáš Laba), Josef Bujok, Robert Walaski, Ondřej Kisza - Jan Pilch, Jakub Walek (67. Adam Michalek), Miroslav Hamrozi, Mariusz Chmiel (41. Filip Dohnal) - David Kajánek (72. Marián Bystřický), Dominik Špulica (54. Adam Puczok). Trenér: Martin Zbončák.
Počet diváků: 57

Ohlasy trenérů

Martin Zbončák, trenér Třince

„Kluci v tomto utkání podali velice zodpovědný a bojovný výkon, favorizovaného soupeře nepustili do žádné vážnější šance, naopak hned v úvodu předvedli krásnou akci, z níž padl náš vedoucí gól. Domácí v závěru bohužel z přísně nařízené penalty srovnali, přesto je tento bod pro nás velmi cenný.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Starší přípravka U10 druhá na turnaji v Bílovci

Krásný výsledek se podařil v sobotu uhrát družstvu naší starší přípravky do deseti let, když na kvalitně obsazeném turnaji obsadili skvělé druhé místo. Družstvo starší přípravky do jedenácti let odehrálo v pátek a v sobotu dvě přípravná utkání na 4. ZŠ v Třinci.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál