Dvanáctka zakončila sezónu výhrou

(14.6.2017) Mladší žáci uzavřeli v neděli na Borku sezónu vítězným zápasem proti soupeři z Bílovce. Utkání skončilo poměrem 8:2 pro třinecké barvy. V celkovém hodnocení soutěže SpSM - U12 SEVER se naše dvanáctka umístila v tabulce na 7. místě se ziskem 39 bodů.

17.kolo, neděle 11.6.2017
8:2
Bílovec
Branky: 7. Patrik Liberda (1:0), 8. Martin Klocek (2:0), 36. a 86. Lukáš Čavera (2:1, 6:2), 42. Matěj Klocek (3:1), 55. a 57. Michal Morcinek (4:1, 5:1), 78., 88. a 89. Šimon Roček (6:1. 7:2, 8:2). Rozhodčí: Petr Machala.
FK Fotbal Třinec: Lukáš Cvik - Ondřej Proboszcz, Jakub Wojnar, Szymon Jeź, Gabriel Kluz, Matěj Klocek, Patrik Liberda, Martin Klocek, Filip Kisza, Šimon Roček, Vojtěch Peter, Michal Morcinek. Trenér: Milan Heczko.
Bílovec: Dominik Horák - Václav Honeš, Radim Krčmář, Lukáš Čavera, Nicolas Delín, Pavel Krayzel, Radim Krulich, Tomáš Petřkovský, Oldřich Vahalík, Felix Novák, Lukáš Bartek, Jakub Huspenina, Lukáš Grussmann, Tomáš Šenk. Trenér: Václav Minařík.
Počet diváků: 50

Jan Syrový, trenér Třince

„Zápas byl z naší strany odehrán dobře. Kromě vstupu do druhé třetiny, kdy jsme nebyli aktivní a soupeř nás začal přehrávat. Měli jsme také v zápase velké štěstí, protože soupeř trefil čtyři tyčky. Povedly se nám jak individuální akce, tak kombinace s kolmou přihrávkou, za což jsem moc rád.“