Dvanáctka těsně prohrála v Hranicích

(6.6.2017) Poslední venkovní zápas nedopadl pro naše mladší žáky dobře. Na těžkém terénu prohráli s domácími o jedinou branku, která padla až v poslední minutě zápasu. Třinecká dvanáctka drží v tabulce před posledním zápasem sezóny sedmou příčku se ziskem 36 bodů.

16.kolo, čtvrtek 1.6.2017
Hranice
4:3
Branky: 2. Josef Vaculík (1:0), 27. Lukáš Fárek (2:0), 32. Ondřej Proboszcz (z penalty, 2:1), 43. Szymon Jeź (2:2), 56. Lukáš Fárek (3:2), 76. Szymon Jeź (3:3), 90. František Polách (4:3). Rozhodčí: Radek Matulík.
Hranice: Bořek Kopecký - Radim Kunovský, Lukáš Zdražil, Martin Dohnal, František Polách, Daniel Havránek, Marek Šíbal, Patrik Humený, David Trna, Lukáš Fárek, Jan Koňařík, Josef Šimera, Tomáš Honeš, Josef Vaculík, Dominik Kamidra, Eduard Číhal, Vojtěch Tomala, Ondřej Job, Vojtěch Pečeňa. Trenér: Vojtěch Bušina.
FK Fotbal Třinec: Lukáš Cvik - Szymon Jeź, Patrik Liberda, Matěj Klocek, Martin Klocek, Patrik Pieter, Gabriel Kluz, Ondřej Proboszcz, Šimon Roček, Filip Kisza, Jakub Wojnar, Šimon Galia, Stanislav Vavřač. Trenér: Jan Syrový.
Počet diváků: 56

Jan Syrový, trenér Třince

„Zápas byl odehraný na velmi vysokém trávníku, který nám znepříjemňoval vedení míče a kombinaci. Do zápasu jsme vstoupili špatně, postupem času jsme začali hrát naši hru a ve druhé třetině jsme hru ovládli. Bohužel jsme neproměňovali vypracované šance a soupeř to potrestal. V závěru jsme trošku polevili, zejména při rozehrávce od brankáře chyběla nabídka ze strany hráčů.“