Třináctka nestačila utkání vyrovnat

(10.4.2017) Po nevydařeném úvodu zápasu na půdě Hlučína bojovali naši mladší žáci až do závěrečného hvizdu. Bohužel jedna branka ke srovnání výsledného skóre utkání chyběla. V tabulce drží naše třináctka jedenáctou příčku.

20.kolo, neděle 9.4.2017
FC Hlučín
6:5
Branky: 4. Jakub Skopal (1:0), 15. Petr Kudlík (2:0), 16. Tomáš Voznica (2:1), 19. Matěj Mieszek (2:2), 30. Adam Závadský (3:2), 34. Daniel Frébort (4:2, z penalty), 35. Jakub Skopal (5:2), 45. David Dvořáček (6:2), 46. Mateusz Bartnicki (6:3), 67. Andrej An Khanh Nguyen (6:4), 78. Tomáš Voznica (6:5). Rozhodčí: Martin Tomai.
FC Hlučín: Martin Večerek - Ondřej Sklář, Jakub Skopal, Adam Závadský, Erik Biegon, Petr Kudlík, David Dvořáček, Jan Barták, Daniel Frébort, Martin Lindner, Petr Večerek, Jan Šarközy. Trenér: Vlastimil Ineman.
FK Fotbal Třinec: Vojtěch Jopek, Jakub Benedik - Kryštof Labaj, Matěj Mieszek, Viktor Buryan, Mário Jantošík, Pavel Klimek, Čiševský, Tomáš Kowalski, Dominik Skalka, Erik Delinčák, Ondřej Kajfosz, Jakub Kajfosz, Mateusz Bartnicki, Tomáš Voznica. Trenér: Jaroslav Andrejko.
Počet diváků: 60

Jaroslav Andrejko, trenér Třince

„Za domácím celkem jsme na malé umělce zaostávali dvě třetiny utkání, a to v důrazu v osobních soubojích a srážely nás individuální chyby. Soupeř zaslouženě vedl 6:3. V posledních třiceti minutách jsme zredukovali počet hráčů v utkání a začali jsme domácí přehrávat. Nechybělo mnoho a mohli jsme v zápase bodovat.“