Z Táborska znovu s prázdnou

Z Táborska znovu s prázdnou

(14.10.2017) Ani optická převaha nám nepřinesla bodový zisk. Zápas v Táboře rozhodla krásná střela Mateje Mršiče ze 73. minuty.

11.kolo, sobota 14.10.2017
FC MAS Táborsko
1:0
(0:0)
FK Fotbal Třinec
Branka: 73. Matej Mršič (1:0). Rozhodčí: Jiří Slabý – Vít Melichar, Miloš Vitner. Žlutá karta: Jiří Janoščín (Třinec).
FC MAS Táborsko: Michal Toma – Václav Prošek, Jakub Navrátil, Michal Hell, David Klusák, Daniel Souček (79. Filip Blecha) – Matej Mršič, Jan Štohanzl (83. Jakub Kopřiva), Aleš Nešický (90. Vojtěch Kostka), Martin Kučera – Zbyněk Musiol. Trenér: Roman Nádvorník.
FK Fotbal Třinec: Lukáš Paleček – Pavol Ilko, Marek Čelůstka, Mikk Reintam (28. Martin Janošík), Imrich Bedecs, Jiří Janoščín – Matej Ižvolt (79. Petr Joukl), Richard Vaněk, Jiří Kateřiňák, Šimon Šumbera – Václav Juřena (61. René Dedič). Trenér: Jiří Neček.
Počet diváků: 592

Komentář k zápasu

Nový stadion dával třineckému týmu nové naděje na přepis nepříjemné historie. Třinec na hřišti Táborska ještě nikdy nevyhrál, nový stadion v Táboře to měl změnit.

Úvod utkání tomu i napovídal. Kateřiňák přihrávkou uvolnil Ižvolta, ale jeho střelu k levé tyči Toma chytil. Táborský brankář si dobře radil i s dalšími příležitostmi hostů, Šumbera to zkusil z rohového kopu a Juřena změnil směr Ižvoltovy střely, jenže v obou případech Toma úspěšně zasáhl.

Domácí zahrozili v první půli pouze jednou. Nepříjemný kop od rohového praporku se kroutil do brány, ale Paleček ve skluzu míč vykopl vedle.

Po změně stran se hra vyrovnala, Třinečtí už nebyli tolik nebezpeční, zato domácí vystrčili růžky. V 67. minutě ještě Součkova akce středem skončila střelou z hranice vápna nad bránou. O šest minut později už se domácí radovali. Chorvatský záložník Matej Mršič se uvolnil na pravé straně, levačkou se opřel do balónu a střelou ke vzdálenější tyči rozradostnil domácí příznivce.

Inkasovaný gól donutil Třinecké přitlačit na pilu. Míč rychle posouvali ze strany na stranu, uzavřeli soupeře na jeho polovině a několikrát zahrozili. Toma pak trochu se štěstím vyrazil střely Kateřiňáka a Ilka. V poslední minutě se do soupeřova vápna posunul také gólman Paleček, ale vyrovnání už se Slezané nedočkali a z jihu Čech odjeli bez bodu.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Trenér Neček si ze soustředění odvezl pozitivní dojmy

Po více než 20 letech zamířil náš tým na zahraniční soustředění. V tureckém Beleku sehráli svěřenci trenéra Jiřího Nečka tři přípravné zápasy s kvalitními zahraničními celky. Lodivod druhého týmu Fortuna národní ligy nám přiblížil, co se v Turecku odehrávalo.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál